fizjoterapia kraków

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kasia1991
Posty: 1
Rejestracja: 7 cze 2013, o 15:55

fizjoterapia kraków

Post autor: kasia1991 »

Cześć. Piszę do Was z ogromną prośbą właśnie kończę 3 rok fizjoterapii na akademi medycznej w Bydgoszczy i nie ukrywam, że chcę stąd uciec i przenieść się na mgr do Krakowa nie wiem na której uczelni bardziej mi zależy czy na Uj czy Awf poprostu chce się dostać bliżej. Zarówno na jednej jak i na drugiej uczelni są testy- egzaminy wstępne zakładam, że osoby studiujące tam na tych kierunkach które chcą iść na mgr albo już są mają testy z poprzednich lat albo i aktualne cokolwiek co mogłoby mi pomoc. Niestety nie mam tak żadnych znajomych a bardzo mi zależy żeby się tam dostać. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Bardzo proszę o odpowiedź.
paulaa_t
Posty: 2
Rejestracja: 8 cze 2013, o 10:06

Re: fizjoterapia kraków

Post autor: paulaa_t »

Mam takie dość ważne dla mnie pytanie czy ktoś się orientuje czy kandydat na fizjoterapie może posiadać orzeczenie o niepełnosprawności(stopineń umiarkowany). Interesują mnie uczelnie we Wrocławiu, Szczecinie i może Poznaniu. Fizjoterapia to mój pomysł na życie a chcę mieć pewność czy mam chociaż szansę
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: fizjoterapia kraków

Post autor: Wendigo »

kasia1991, myślę, że ciężko będzie Ci dostać te testy, co powinno być zrozumiałe. Studenci z Krakowa nawet nie wymieniają się tego typu rzeczami, gdyż na magisterkę jest mniej miejsc niż na licencjat. Do tego pewnie sporo ludzi będzie się chciało przenieść do Krakowa z innych miast tak jak Ty. Konkurencja jest spora, więc oddziaływania antagonistyczne wśród kandydatów nie powinny nikogo dziwić.

paulaa_t, dużo zależy od rodzaju niepełnosprawności. Wiem, że fizjoterapeuci na ogół używają sporo siły podczas wykonywania zabiegów oraz ćwiczeń, więc z upośledzeniem układu kostno-szkieletowego może być ciężko. Inaczej ma się sprawa jeżeli chodzi o wzrok czy słuch.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości