Studia w Szczecinie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: pure morning »

najs najs Jakub ładne imię, Kubuś mrauu (buja w obłokach), ale Paweł. to już nie to samo.
ale bzdury piszę idę zaraz spać
undariel
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2007, o 23:45

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: undariel »

No nie wiem, nie wiem. Czy w końcu imię jest takie ważne? Ale może ja się nie znam. Pozdrawiam
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Martusia »

imie jest ważne dla naszych dzieci
a facet byle był dobry + jakis tam komplet zalet a imie juz nie za bardzo ważne

a Michał - ładnie ?
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Ms.Smith »

Kolegujmy sie -) Karineczka bedziesz sama mieszkac w kawalerce? Tez sie zastanawiam nad takim rozwiazaniem,ale czy nie bedzie mi smutno ?:)
Karineczka88
Posty: 25
Rejestracja: 21 lip 2007, o 22:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Karineczka88 »

no sama sama. ale z tego co wiem od wlasciciela to cala kamienica nalezy do studentow pamu wiec nie bedzie tak zle. ponoc wszyscy z roznych stron rosja, norwegia, turcja turek to mi sie juz najbardziej podoba. hmmmm. a w akademiku to sie tylko olciaq odnajdzie.
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Ms.Smith »

Ja nigdy w Szczecinie nie byłam, może mi coś doradzisz, w jakim rejonie najlepiej szukać mieszkania i w ogole -) BTW co powiecie na jakieś spotkanie integracyjne we wrześniu -)
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: drlurra »

Ms.Smith możesz mieć problem ze znalezieniem mieszkania. Ja też szukam i powiem ci ze jest ciężko dlatego na pierwszy rok idę chyba do akademika, tam poznam ludzi, szczecin itd. a na drugi rok po znajomości jakieś mieszkanie sobie załatwie.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

spotkanie integracyjne jest.w Miedzyzdrojach ] tam sie zjezdzaja z wszystkich praktycznie AMow
Karinka ja z okna chyba wywiesze jakis plajkat p SOS, ratujcie mnie

bedziemy w kontakcie :-P krótkofalówki , maybe )
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: pure morning »

unadriel.no co Ty? Imię nie ma praktycznie wogóle znaczenia, co innego charakter
Karineczka88
Posty: 25
Rejestracja: 21 lip 2007, o 22:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Karineczka88 »

dziekujemy olciaq. no ja wciaz mysle o tym obozie dobrze by bylo pobawic sie ostatni raz przed nauka P ms. smith. co do miejsca to ja sie nie znam osobiscie mam niedaleko uczelni ale zalapalam to lokum juz na poczatku lipca. wszyscy w nieruchomosciach mowili ze w sierpniu moze juz nic nie byc. tak wiec spiesz sie jezeli chcesz cos miec. hmmm. na dunikowskiego sa akademiki to moze gdzies w tych okolicach? zawsze to weselej. ja sama z poza szcz ale czasami odwiedzam miasto w ramach zpoznania. nie jest tak zle. olciaqu gdzies trzeba bedzie wyslac swoje zdj. a moze na 1 pazdziernika czerwona roza przy spodniach.
ireth18
Posty: 6
Rejestracja: 23 lip 2007, o 21:27

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ireth18 »

Mam nadzieję że w akademiku da się jakoś przeżyć, chociaż przez pierwszy rok. Potem może rozejrze sie za jakims mieszkaniem
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

to będzie wyglądało tak . jakbysmy na randke, a nie na studia szły może jeszcze z bomboniera mam przyjsc i bmw-icą mam podjechac

[ Dodano: Sob Lip 28, 2007 15:23 ]
ireth18 pisze:Mam nadzieję że w akademiku da się jakoś przeżyć, chociaż przez pierwszy rok. Potem może rozejrze sie za jakims mieszkaniem
hehehe, podobnoc najspokojnieszy jest ds5 tam to na parterze masz hotel, na pierwszym mieszkaja asystenci, na II jacys norwedzy a na III studenci
najlepsze imprezy to na ds3 najgłośniej i najtłoczniej
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: pure morning »

Olciaq ta beemka to wiesz, że musi być czarna i koniecznie z 2 cm wosku pełen glanc
w końcu to randka hahahah
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości