przeniesienie z niestacjonarnych na stacjonare

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

przeniesienie z niestacjonarnych na stacjonare

Post autor: MaOaM »

czy ktoś może orientował się jakie trzeba spełnić warunki żeby przenieść się z niestacjonarnej medycyny na stacjo?wiem że jeden sposób to poprawienie matury i wzięcie ponownie udziału w rekrutacji. ale czy istnieje możliwość przeniesienia się z powodu wysokiej średniej po pierwszym roku? czytałam że na innych uczelniach trzeba mieć średnią 4,5 z dwóch lat, a jak to jest na śum? proszę tylko o sprawdzone info
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: przeniesienie z niestacjonarnych na stacjonare

Post autor: Jivan »

a ile tam niby kosztuje w tym roku, rok za płatne?
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: przeniesienie z niestacjonarnych na stacjonare

Post autor: MaOaM »

nie wiem
Awatar użytkownika
atasteofhoney
Posty: 45
Rejestracja: 26 paź 2011, o 05:14

Re: przeniesienie z niestacjonarnych na stacjonare

Post autor: atasteofhoney »

Może nie jest to do końca sprawdzone info, ale chyba jedynym takim będzie wypowiedź kogoś kto tego dokonał (bądź chciał) czy może przedzwonienie do dziekanatu w tej sprawie.
Osobiście nigdy nie słyszałam o takim przypadku u nas na uczelni. W przeciwieństwie do osób przeniesionych dzięki ponownym udziale w rekrutacji, których już pare się znajdzie.
Może jest to spowodowane tym, że uzyskać średnią 4,5 na pierwszych latach jest STRASZNIE TRUDNO i na te kilkaset są to dosłownie pojedyncze osoby. Myślę, że palce jednej ręki bez problemu by starczyły.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości