Nr świadectwa maturalnego

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Nr świadectwa maturalnego

Post autor: Anezka »

Być może banalna sprawa, ale wolę mieć pewność - chodzi o numer świadectwa, które otrzymałam dziś, wraz z wynikami maturalnymi, czy świadectwa ukończenia mojej szkoły, które otrzymałam pod koniec kwietnia?
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: Nr świadectwa maturalnego

Post autor: panide »

Chodzi o numer świadectwa, które otrzymalas dziś razem z wynikami
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Nr świadectwa maturalnego

Post autor: dmnunited »

Słuchajcie, rejestrując się na wum muszę podać numer matury (jest napisane, aby nie wprowadzać numerów aneksu) - ok, ale po wypełnieniu wszystkich danych nie pytają mnie w ogóle o aneks, o co chodzi? Wpisałem numer matury (tj. 2010), ale wyniki podałem z aneksu. Wydaje mi się, że postąpiłem tak, jak trzeba było. Mógłby ktoś zweryfikować i ocenić? Dzięki wielkie!
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Nr świadectwa maturalnego

Post autor: dmnunited »

Poza tym, czy trzeba wypełniać tę ankietę językową?
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: Nr świadectwa maturalnego

Post autor: panide »

Ja jestem w takiej samej sytuacji co Ty, tez składam na wum i mam wyniki nowe", ale to bez znaczenia. Po prostu przy składaniu papierów pokazujesz aneks i wtedy oni sprawdzają wyniki Tak, tak. Ankiete wypełniasz PS: na co składasz? pewnie lekarski ?
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Nr świadectwa maturalnego

Post autor: dmnunited »

panide pisze:Ja jestem w takiej samej sytuacji co Ty, tez składam na wum i mam wyniki nowe", ale to bez znaczenia. Po prostu przy składaniu papierów pokazujesz aneks i wtedy oni sprawdzają wyniki Tak, tak. Ankiete wypełniasz PS: na co składasz? pewnie lekarski ?
żaden lekarski, patrząc na to forum brzydzę się przyszłymi lekarzami, zadufanymi dupkami, wszechwiedzącymi gojami

lek-dent to moje marzenie, kurczowo, systematycznie, cegiełka po cegiełce.

swoją droga dzięki za wiadomość i odpowiedź, a jeśli tej ankiety nie wypełnie to coś strasznego się stanie?
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: Nr świadectwa maturalnego

Post autor: Anezka »

Co do mojego pytania - z boku na stronie pojawia się wiadomość, że chodzi zarówno o świadectwo ukończenia szkoły jak i to z wynikami
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: Nr świadectwa maturalnego

Post autor: panide »

dmnunited, wyjaśnilam Ci wszystko na priv
Awatar użytkownika
[Aurora]
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2013, o 19:36

Re: Nr świadectwa maturalnego

Post autor: [Aurora] »

Czy wiecie może , czy można w jakiś sposób zyskać potwierdzenie , że zgłoszenie zostało przyjęte? Zadzwonić tam lub pojechać ? Zawsze się boję ,że coś źle wpisałam :C pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości