Rekrutacja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
[Aurora]
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2013, o 19:36

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: [Aurora] »

Hej Wiecie może kiedy ostatecznie dowiemy się ,że jesteśmy przyjęci lub nie ? Zgłosiłam się w wielu miejscach , czy taka informacja przyjdzie w tym samym terminie ze wszystkich ? Czy można to jakoś sprawdzić , czy moje zgłoszenie zostało przyjęte ? zawsze boję się , że źle wpisałam jakiś kod czy coś :c Mam 279 do Krakowa chyba za mało , a do Wrocławia ? Dziękuję z góry za odpowiedź , ehh gubię się już w tym .
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: paaula »

[Aurora], dowiemy się jak będą listy rankingowe, trzeba sobie sprawdzić na stronach uczelni, w Krakowie pierwsza lista jest 9 lipca
A na lekarski w tamtym roku był próg 275 więc o ile progi nie wzrosną to się dostaniesz
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: nikt »

Słuchajcie, ja tam się nie znam, a że jestem panikarą to proszę Was o poradę. Czy jest sens pisać odwołanie, czy z moim wynikiem (167 / 200, ŚUM lub UMB)mogę raczej spokojnie czekać na listy, nawet te ostatnie, wrześniowe?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: szska »

Ja bym pojechała na wgląd pracy, wyniku nie obniżą, możesz tylko znalezc cos na korzyść. Na ŚUM na stome powinno starczyć, nie wiem jak z lekiem. Ja bym sie lekko stresowała bo to faktycznie taki ostateczny prog. No i nie wiadomo czy progi spadną czy sie podniosą. Trzymam kciuki
Awatar użytkownika
[Aurora]
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2013, o 19:36

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: [Aurora] »

Dzięki a jak myślicie , czy Kraków jest czymś lepszy od Wrocławia ? Bo mam bliżej do Wrocławia.

A odnośnie odwoływania się to słyszałam , że znajomemu doliczyli 16 % , nie sprawdzili całej strony .
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: szska »

[Aurora] pisze:Dzięki a jak myślicie , czy Kraków jest czymś lepszy od Wrocławia ? Bo mam bliżej do Wrocławia.

A odnośnie odwoływania się to słyszałam , że znajomemu doliczyli 16 % , nie sprawdzili całej strony .
Kraków jest przereklamowany, Wrocław to podobno najprzyjemniejszy ośrodek do studiowania obecnie. A z tymi 16% jestem w ciężkim szoku, ja sobie 10% więcej z bioli naliczyłam, może o mojej stronie też zapomnieli
Awatar użytkownika
[Aurora]
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2013, o 19:36

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: [Aurora] »

Tylko zapomniałam dodać , że to było z matmy ale tak czy inaczej widocznie i tak się zdarza . Więc warto chyba obejrzeć pracę choć słyszałam też takie opowieści , że zamiast dodać to odejmowali a przecież nie o to chodzilo :p ale obejrzeć nie zaszkodzi . ja jak tak sobie sprawdzałam , to też jestem ciekawa co miałam źle ale już dobra :p to chyba się zdecyduję na ten Wrocław .
Awatar użytkownika
[Aurora]
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2013, o 19:36

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: [Aurora] »

tzn. jeśli się dostanę , a jak nie to gdzieś indziej .
A jeszcze raz chciałabym się zapytać , czy wiecie może jak można potwierdzić , że zgłoszenie zostało przyjęte ? może zadzwonić można ? albo coś?
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: ddaga89 »

szska, Wybierasz się do Wrocławia? Mi się wreszcie uzbierało 245 pkt. Więc jak dobrze pojdzie to lek lub lek-dent we Wroclawiu
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: szska »

ddaga89, niee, nie zdawałam fizyki niestety, bardzo ubolewam ale co zrobić, nie miałam takiej możliwości bo nic z tego przedmiotu nie umiem D No i poza tym głównie nastawiałam się na lek-dent ale jednak zdecydowałam sie na lekarski, a jedynym miejscem gdzie się na leka zarekrutowałam jest Zabrze więc tam pewnie skończe
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: ddaga89 »

No to szkoda. Ja swoją fizykę zdawałam już 3 lata temu.
regina1294
Posty: 12
Rejestracja: 13 cze 2013, o 11:08

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: regina1294 »

dziękuję za odpowiedź co do języka ale proszę o odpowiedź co do drugiego, czy do Poznania trzeba przeliczać punkty z rozszerzenia na podstawę i wtedy wpisać wynik przeliczony, czy normalnie 1% = 1 punkt i nie trzeba nic przeliczać? pogubiłam się troszeczkę:P jak Wy wpisujecie?
______________

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: ______________ »

Pytanko do ludzi rekrutujacych sie do Lublina.
Przy edycji wyników zaznaczacie poziom rozszerzony czy rozszerzony pisemny? Z góry dzieki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości