Technologia Chemiczna Dąbrowa Górnicza a Gliwice

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
vanilla56
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2013, o 08:36

Technologia Chemiczna Dąbrowa Górnicza a Gliwice

Post autor: vanilla56 »

Szukałam na forum, nie było takiego tematu, ale jeśli się powtarza to bardzo przepraszam.
Zainteresowałam się tym kierunkiem wybieram się na Politechnikę Śląską, ale Technologia Chemiczna jest zarówno w Gliwicach jak i w Dąbrowie Górniczej, gdzie lepiej wybrać? Mieszkam w Dąbrowie Górniczej tu zostać czy wybrać się do Gliwic? Szczerze myśl, że będę musiała spędzić kolejne lata w Dąbrowie mnie przeraża, ale z drugiej strony codzienne dojazdy (chce iść na studia stacjonarne).
Słyszałam, że Technologia w Dąbrowie nie jest za dobrze wykładana i ma złą renomę.

Z góry dziękuję.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Technologia Chemiczna Dąbrowa Górnicza a Gliwice

Post autor: Batha »

Słyszałam, że Technologia w Dąbrowie nie jest za dobrze wykładana i ma złą renomę.
racja. Prowadzący zajęcia śmieją się z DG.
Radzę Ci iść do Gliwic. Kwestią dojazdów się nie kieruj, bo i tak będziesz musiała dojeżdżać na część zajęć do Gli. Możesz też zamieszkać w Gliwicach, wtedy nie będziesz musiała dojeżdżać. Będziesz mogła przynajmniej specjalność wybrać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości