Pytanie do sudentów biologii !!!

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
jacekxxx
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2006, o 21:45

Pytanie do sudentów biologii !!!

Post autor: jacekxxx »

Jestem sudentem pierwszego roku biologii UAM mam pytanie do studentów starszych lat czy istnieje jakieś forum wymiany poglądów na temat studiów naszej uczelnii?Czy są jakieś strony domowe sudentów biologii?Czy jest jakaś baza pytań egzaminacyjnych?Ale mi się same pytania nazbierały Za wszelaką odpowiedź będę zobowiązany Pozdrawiam Jacek
bagatha

Re: Pytanie do sudentów biologii !!!

Post autor: bagatha »

nie slyszalam o takim forum, ale ponoc niedlugo na naszej uczelni ma sie pojawic gazetka wydzialowa
bazy pytan egzaminacyjnych, napewno nie ma trzeba pytac roczniki starsze.
Jestem dopiero na drugim roku, ale jak cos to pytaj (e-mail, gg).
pozdrowienia i powodzenia na egzaminie z zoologii!
puma

Re: Pytanie do sudentów biologii !!!

Post autor: puma »

Jestem licealistką, po ukończeniu tej szkoły chciałabym studiować coś związanego z biologią. Najchętniej genetyke, ale niewiem za bardzo czy wtedy trzeba studiować biologię, czy moŻe są jakieś kierunki naprowadzające odrazu na genetykę? I jaką trzeba mieć średnią by dostać się na biologię?
bagatha

Re: Pytanie do sudentów biologii !!!

Post autor: bagatha »

Masz kilka wyjsc, pierwsze jakie mi przychodzi do glowy to biotechnologia badz wlasnie biologia ( gdzie pozniej wybierzesz sobie odpowiednia specjalizacje).
Co do sredniej, najlepiej jesli wejdziesz na strone interesujacej Cie uczelni, kazda ma inne wymagania. Ale ogolnie to trzeba miec conajmniej dobra srednia, bardzo dobrze zdac mature (bo rozumiem, ze przed Toba nowa matura?).
pozdrowienia
Puma

Re: Pytanie do sudentów biologii !!!

Post autor: Puma »

Dziękuję za odpowiedź.Pozdrowienia :idea:
Awatar użytkownika
MUSOPHAGA
Posty: 171
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 12:22

BIOLOGIA NA UAM

Post autor: MUSOPHAGA »

CZEŚĆ!
JESTEM STUDENTKĄ V ROKU I NIC NIE SŁYSZALAM ABY ISTNIAŁO JAKIEŚ FORUM NASZEJ UCZELNI.
POWODZENIA NA EGZAMINACH.
Jarek

Re: BIOLOGIA NA UAM

Post autor: Jarek »

MUSOPHAGA pisze:CZE¦Æ!
JESTEM STUDENTK¡ V ROKU I NIC NIE S£YSZALAM ABY ISTNIA£O JAKIE¦ FORUM NASZEJ UCZELNI.
POWODZENIA NA EGZAMINACH.
Stwórzmy je tutaj :) Prosba do admina i gotowe :)
Awatar użytkownika
MUSOPHAGA
Posty: 171
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 12:22

Re: Pytanie do sudentów biologii !!!

Post autor: MUSOPHAGA »

DOBRY POMYSŁ! DO DZIEŁA!
racoon88
Posty: 76
Rejestracja: 30 mar 2006, o 19:28

Re: BIOLOGIA NA UAM

Post autor: racoon88 »

Jarek pisze:Stwórzmy je tutaj Prosba do admina i gotowe
A pomyślałeś, że admin może powiedzieć: NIE ? Przecież to jest biologiczne forum, a nie forum jakiejkolwiek uczelni. Założyć forum możecie sobie za darmo na darmowym serwerze bez żadnego problemu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość