[Link] Medycyna - progi punktowe 2007

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Karineczka88
Posty: 25
Rejestracja: 21 lip 2007, o 22:49

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Karineczka88 »

tak to wlasnie jest. i powiem wam ze na stomie to ciezko chyba bedzie dalej? bo widze ze przyjeli tylko kolejne 5 osob.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

bo ze stomy to mało kto rezygnuje.
Mi tam znajomi mówią, że stomatologia w Szczecinie wyżej stoi niz w Poznaniu. na leku tyle miejsc sie pozwalniało, bo tyle osob zapewne do Poznania wywiało, bo tam wyzej stoi lekarski niz na PAM-ie-p
Demilich
Posty: 53
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:03

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Demilich »

jak dla mnie to musi z leku zrezgynowac jeszce 23 osoby
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: pure morning »

mnie wystarczy pewnie 9 osób, żeby spadł na lekarskim o 1pkt, ale nie chcę byc złym prorokiem, wydaje mi się, że 9 osób nie zrezygnuje - w końcu to chyba najnizszy próg w kraju?

a ile trzeba mieć na lekarski w bydgoszczy
Rogas
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2007, o 16:54

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Rogas »

póki co ciągle 244 ale ponoć 1 sierpnia będą wyniki 2 rekrutacji więc zobaczymy o ile spadnie
Frigg
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2007, o 11:58

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Frigg »

Hej, mój brat ma 168 pkt na wydz. lekarski na UM w Poznaniu. Myślicie,ze ma jakiekolwiek szanse na wskoczenie jakoś na liste przyjętych?
I wogóle jak to wygleda ze studiami niestacjonarnymi? Też jest na nie konkurs świadectw?
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

Frigg pisze:Hej, mój brat ma 168 pkt na wydz. lekarski na UM w Poznaniu. Myślicie,ze ma jakiekolwiek szanse na wskoczenie jakoś na liste przyjętych?
I wogóle jak to wygleda ze studiami niestacjonarnymi? Też jest na nie konkurs świadectw?
musi czekać . cieżko powiedzieć. w tym roku Poznan jest wyjątkowo oblegany . ale trzeba trwac do końca

na studia niestacjonarne tez jest ustalony pewien próg punktowy . jesli kogos stać i nie jest mu żal kasy, to droga wolna.
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: rigor mortis »

Mając 168 punktów, jest na około 500. miejscu. Limit na kierunku lekarskim wynosi 200 osób. Wniosek, choć przykry, jest raczej oczywisty.
Warunki naboru na studia niestacjonarne są na stronie UMP.
Pozdrawiam.
Frigg
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2007, o 11:58

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Frigg »

Dzieki. On chyba dalej ma nadzieję, ze się dostanie na dzienne.
Ale cos musi wykombinować. Bojak nie, to ma kat.A i czeka go 9 miesiecy w kamaszach. A skłądał tyulko na jedna uczelnię, jeden wydział jeden kierunek Aż mi go żal.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

no w tym roku, wiele osob doznalo szoku. Progi skoczyly w gore . przykre
Marcelinka
Posty: 18
Rejestracja: 29 lip 2007, o 13:27

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Marcelinka »

hej
jak myślicie w Białymstoku spadnie jeszcze próg do 218?
już sama nie wiem czy czekać z nadzieją ze się jeszcze gdzieś dostanę czy zacząć pluć sobie w brodę, że nie składałam do Szczecina ?
Policzyłam, że teraz musiałoby odpaść ok min 25 osób żeby przyjęli ludzi z 218ptk. Jak na 5-6 etap rek to trochę dużo i się martwię ehh
Słoneczko89
Posty: 80
Rejestracja: 9 lip 2007, o 12:37

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Słoneczko89 »

czesc!bardzo prosze o odpowiedzi

jaki jest ostatni(ostatnia lista jaka sie pojawiła w necie) prog w łodzi i w Gdansku na stomie

napewno ktos to sledzi .pomozcie sloneczku.to bedzie swieciło przez cale wakacje:)
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

na tych stronach to ja raczej nie siedzę. Wyniki rekrutacji na tych AM-ach są podane na stronie. Trzeba tylko chcieć, zerknąć :-P

w Gdańsku na stomatologię 238 pkt

w Łodzi na stomatologię 227 pkt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości