Rekrutacja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Raccoon6
Posty: 283
Rejestracja: 4 lut 2011, o 18:39

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Raccoon6 »

Jocisko pisze:Powie mi ktoś, gdzie jest łatwa i szyba rejestracja?
Na pewno nie w Poznaniu -.- po kilkunastu minutach rejestracji wahałem się, czy może jednak nie celować w inną uczelnie. Jeszcze tylko brakowało, żeby zapytali o rozmiar buta.
Awatar użytkownika
Demitasse
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2012, o 21:01

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Demitasse »

Raccoon6 pisze:
Jocisko pisze:Powie mi ktoś, gdzie jest łatwa i szyba rejestracja?
Na pewno nie w Poznaniu -.- po kilkunastu minutach rejestracji wahałem się, czy może jednak nie celować w inną uczelnie. Jeszcze tylko brakowało, żeby zapytali o rozmiar buta.
widzę, że nie tylko ja miałam takie wrażenie
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Jocisko »

W poznaniu i tak już koniec
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: liath »

Raccoon6 pisze:
Jocisko pisze:Powie mi ktoś, gdzie jest łatwa i szyba rejestracja?
Na pewno nie w Poznaniu -.- po kilkunastu minutach rejestracji wahałem się, czy może jednak nie celować w inną uczelnie. Jeszcze tylko brakowało, żeby zapytali o rozmiar buta.
Hahaha, aż czekałam na pytanie o rozmiar buta. Zaskoczyli mnie, że nie dali takiego pytania.
W sumie prostej rejestracji nie ma chyba nigdzie. Wszędzie chcą czegoś innego, wymagając cudów na kiju, a tych grafików co robią te strony to chyba ze szkoły baletowej brali. D Ale w Bdg w sumie jako tako da się to ogarnąć. I w Gdańsku też aż takiej tragedii nie ma. ^^
Puszys&#x142awa pisze:Echanted, Dellarin też mam w sumie 160 pkt i powiem Wam, że wierzę w cuda! A jeżeli się nie uda, to w przyszłym roku będziemy się bardziej cieszyć

Do Bgd trzeba zawieźć osobiście kopie, zaraz po ogłoszeniu list, czy źle przeczytałam? Jest sens jechać tam ze Śląska z wynikiem 80? xd
Tej, serio wierzysz, że mamy jakiekolwiek szanse z tak marnym wynikiem? A ile miałaś dokładnie z bio, a ile z chem? A jak teraz się nie dostaniesz, to zostajesz rok w domu? 3
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Namine »

Jeśli ktoś rozważa dodatkową rejestrację na niestacjo polecam sprawdzić ceny różnią się czasem dość znacznie pomiędzy uczelniami.
hometown22
Posty: 28
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 18:45

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: hometown22 »

czy z 148 pkt mam szansę na farmację na uj?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Namine »

Chyba trochę za mało.
nigdy2
Posty: 60
Rejestracja: 26 maja 2013, o 09:13

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: nigdy2 »

A 151?
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: paaula »

rok temu był próg 155 więc jest szansa że jeszcze spadnie ale zawsze można startować na inne miasta gdzie progi są niższe

Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 44
Rejestracja: 24 mar 2010, o 14:48

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Marecki »

Siemka, mam takie pytanie o ECTSy, mianowicie, czy jeśli przerwałem studia w poprzednim roku akademickim w okolicach lutego, w indeksie mam wpis zaliczenia tylko z jednego przedmiotu to czy mam już wykorzystaną liczbę punktów przypisaną temu przedmiotowi? Czy przy tegorocznej rekrutacji muszę wpisywać w dokumentach, że już coś studiowałem?
BiałaNoc
Posty: 161
Rejestracja: 10 maja 2011, o 20:06

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: BiałaNoc »

Marecki, byłam w podobnej sytuacji.Musisz złożyć podanie o pisemne przedstawienie Ci ilości wykorzystanych ECTSów.
jangrzelec
Posty: 33
Rejestracja: 1 lip 2013, o 09:20

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: jangrzelec »

tzn co zrobić? w poprzedniej uczelni napisać podanie aby poświadczyli mi ile ECTS wykorzystałem? rany przeciez baby w dziekanacie nawet nie wiedzą co to jest ECTS. no dobra, jak juz napiszę, to co dalej?
BiałaNoc
Posty: 161
Rejestracja: 10 maja 2011, o 20:06

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: BiałaNoc »

Nic. Chodzi o to żebyś wiedział co napisać w oswiadczeniu o możliwości studiowania za darmo.(stacjonarne)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości