Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: Kajkosz »

Znam takie osoby: Średnia powyżej 5.0, niektórzy nawet w elitarnym LO (jednym z najlepszych w polsce!) a na lekarski się nie podostawali Ironia losu? Chyba lekcja dla tych, dla których średnia jest najważniejsza.
go¶æ

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: go¶æ »

nie wiem na jakie studia chcesz iść.ale spójrz na progi na medycynę w tym roku.myślę Że to wystarczająca motywacja-).
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: dawidw »

gość pisze:myślę że to wystarczająca motywacja
wystarczajaca motywacja do tego, by uczyc sie potrzebnych przedmiotów jestem zdania, ze uczen powinien umiec i znac np. historie najnowsza, ale moze sobie odpuscic starozytnosc czy cos podobnego. Ogolne pojecie trzeba miec o wszystkim.
Maturzystka
Posty: 46
Rejestracja: 1 lip 2007, o 23:18

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: Maturzystka »

Hmm najlepszą motywacją są marzenia,które mogą się spełnić(np dostanie się na wymarzone studia).Przy nauce i pracy napewno się spełnią:).
Awatar użytkownika
jillian
Posty: 334
Rejestracja: 20 lis 2006, o 15:10

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: jillian »

ja mysle ze trzeba byc kompletnie przybitym, mieć dołka albo umierać z nudów żeby zdobyc motywacje do nauki.
agatka472
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2007, o 21:24

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: agatka472 »

chem-korki, więc nie mam wyjścia /, ang - korki - nie mam wyjścia.
a na biol i pol (musz enadrobić lektury z rozsz, bo jestem na podst) jeszcze sienei zdobyłam.
W sierpniu juz muszę. będe miała czas bo nei będe pracowac
Powodzenia na maturze:)
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: ollciaq »

ja czytałam lektury w wakacje. Dzięki tem nie tracilam roku szkolnego na ich czytanie ] Kiedy moi znajomi męczyli się z lekturami ja moglam sie zajac nauka biologii i chemii D
AdiLea
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2007, o 02:18

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: AdiLea »

Dla mnie największą motywacją było określenie sobie celu. Teraz wiem, że naprawde chcę dostac się na medycyne więc nie mam problemu typuniechce mi sie"zrobię to pozniej". Obecnie liczy się tylko nauka przedmiotow scislych, z ktorych zawsze bylam slaba i muszę zaczynac praktycznie od zera.
A odpoczne, kiedy dowiem się że jestem studentką Akademi Medycznej.
Gacek
Posty: 111
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 22:09

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: Gacek »

Jak dla mnie - dobrze wypocząć przez wakacje, a potem od września usiąść i zacząć się sumiennie szykować. A motywacja - im lepiej zdana matura tym mniej stresu z rekrutacją i tym większe szanse na wymarzony kierunek
Pozdrawiam
Gacek
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: Kajkosz »

ollciaq pisze:ja czytałam lektury w wakacje. Dzięki tem nie tracilam roku szkolnego na ich czytanie ] Kiedy moi znajomi męczyli się z lekturami ja moglam sie zajac nauka biologii i chemii D
I przez lektury straciłaś wakacje Ja nie przeczytalem przez LO żadnej lektury ani streszczenia i maturę z polskiego napisałem na 51% - fakt, że bzdury pisze mi się bardzo lekko i nie robię błędów pewnie mi na to pozwolił, bo starej matury z takim przygotowaniem mógłbym nie zdać
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: biolga »

Maturzystka pisze:Hmm najlepszą motywacją są marzenia,które mogą się spełnić(np dostanie się na wymarzone studia)
Taką ja mam (z dużym wyprzedzeniem wprawdzie )
ollciaq

Re: Jak znaleźć motyację do nauki w wakacje?-matura za rok

Post autor: ollciaq »

ja tu piszę mądrości, a oni mi pierdzielą, o spamowaniu :P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość