płatna medycyna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ramone
Posty: 216
Rejestracja: 27 mar 2007, o 19:53

Re: płatna medycyna

Post autor: Ramone »

Uu.nie wiedziałem ,że to aż tak drogo.Na szczęściewybieram się na stacjonarne
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Opłaty za studia niestacjonarne

Post autor: Gosiaczek »

AdiLea pisze:Ile płaci się za studia niestacjonarne?
Znalazłam informacje odnośnie uczelnie w:
Toruń - 14,5 tyś / rok
Wrocław - 20 tyś
Białystok - 19 tyś
Łódź - 14 tyś
Ciekawe kogo stać na pokrycie takich kosztów. i jeszcze te sumy trzeba przemnożyć przez liczbę lat masakra
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: płatna medycyna

Post autor: Kajkosz »

We Wrocławiu 6 rok jest za darmo

A patrząc po listach przyjetych na studia niestacjonarne to znalazło się sporo takich zapaleńców
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: płatna medycyna

Post autor: biolga »

No, akurat, jak ktoś będzie miał40 lat oi pracował jako lekarz (miał prywatny gabinet) to może uda mu się to 100 tys. odrobić
Regis
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, o 20:31

Re: płatna medycyna

Post autor: Regis »

Katowice 20 tys :] Masakra poprostu, a niektórzy idą
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: płatna medycyna

Post autor: Kajkosz »

biolga pisze:No, akurat, jak ktoś będzie miał40 lat oi pracował jako lekarz (miał prywatny gabinet) to może uda mu się to 100 tys. odrobić
Lekarz (kilka lat po studiach) naprawdę nie ma źle - wiem bo mam takiego w rodzinie i chłopak świetnie sobie radzi bez prywatnego gabinetu (póki co). Fakt, dużo pracuje, ale na rodzinę też czas znajduje
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: płatna medycyna

Post autor: arek(z) »

Tylko, że to wszystko funkcjonuje wtedy gdy ktoś ma zamożnych rodziców, dodatkowo gotowych wyłożyć taką grubą kasę. Bo na kredyt po liceum nawet w wysokości 500 pln nie ma co liczyć.
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: płatna medycyna

Post autor: biolga »

Poza tym, o ile mi wiadomo, studia niestacjonarne są mniej prestiżowe.
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: płatna medycyna

Post autor: Kajkosz »

W ramach sprostowania: Ten lekarz o ktorym mowilem kończył studia dzienne i zamożnych rodziców nie ma
Znawca
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2007, o 11:33

Re: płatna medycyna

Post autor: Znawca »

Biolga co Ty opowiadasz.Kierunek lekarski w trybie niestacjonarnym wcale nie ma mniejszego prestiżu.Studiuje się normalnie z grupami dziennymi i nikt nawet wykładowcy nie wiedzą kto jest z dziennych a kto z wieczorowych, tyle,że Ci z wieczorówki płacą za to.Nawet na dyplomie nie ma adnotacji,że studiowało się w trybie wieczorowym(niestacjonarnym).Poza tym zawsze można przenieść się na kolejne lata na dzienne.Więc proszę nie opowiadaj takich głupot!
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: płatna medycyna

Post autor: arek(z) »

Dokładnie to samo miałem napisać, że nigdy na dyplomie nie widać czy ukończyłaś szkołę w trybie stacjonarnym czy nie.
Chociaż z tym możesz przenieść się na dzienne to też trochę przesada bo wcale tak łatwo nie jest, stwarzane są różnego rodzaju problemy(co oczywiście jest zrozumiałe, bo uczelnia ma z tego dodatkowy zysk).
kira
Posty: 121
Rejestracja: 10 lip 2008, o 13:42

płatna medycyna

Post autor: kira »

Witam, wiem że ten temat już był, ale mylę że warto założyć nowy i aktualny na ten rok może komuś to pomoże (mnie na pewno). a więc może zrobimy podsumowanie? ile na jakiej uczelni, oraz czy jest możliwość przeniesienia się jesli ma sie wysoką średnią. i kiedy skłądać dokumenty. pozdrawiam

na dobry początek Poznań:
1) Wydział Lekarski I
a) kierunek lekarski:
- I rok - 18.200 zł/rok
- II rok - 16.900 zł/rok
- III rok - 19.400 zł/rok
- IV rok - 19.100 zł/rok
- V rok - 14.100 zł/rok
- VI rok - 18.200 zł/rok

jutro zadzwonie jak wyglada sprawa z rekrutacją i czy jest możliwość przeniesienia.
Dr Oetker
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2009, o 18:02

Re: płatna medycyna

Post autor: Dr Oetker »

moze ktos ma info nt cen niestacjonarnej medycyny w Bialymstoku?

wiem ze I rok to koszt 20 000, a pozostale lata? slyszalem ze VI rok jest bezplatny, czy to prawda ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 69 gości