Przyjęcia na uczelnie.

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Misia

Przyjęcia na uczelnie.

Post autor: Misia »

Mam do was pytanie. KaŻda uczelnia do któregoś dnia chce Żeby podpisać zgode, Że chce sie studiować na jego uczelni. Ale jeśli nie podpisze bo czekam na np. 3 liste przyjętych na inna uczelnię i się tam nie dostane to moge jeszcze podpisać zgode we wcześniejszej uczelni Np. ¦lam póŻno wywiesza listy a w tym czasie inne uczelnie juz zakonczyly rekrutacje. I co wtedy zrobić?
mario425
Posty: 118
Rejestracja: 8 wrz 2006, o 22:48

Re: Przyjęcia na uczelnie.

Post autor: mario425 »

jesli upłynie termin podpisania, to juz raczej sie nie dostniesz niestety.
Ale podpisz teraz, zebys potem nie zostala na lodzie, a jakby co, to przeciez potem mozesz zrezygnować nikt Cie na siłe tam trzymać nie będzie
Misia

Re: Przyjęcia na uczelnie.

Post autor: Misia »

To znaczy Że jak podpisze zgodę w jednej uczelni i dam im wszystkie dokumenty (świadectwo, oryginały itd) to mogę potem je zabrać i przenieść je do tej uczelni na która się dostanę w terminie póŻniejszym
ollciaq

Re: Przyjęcia na uczelnie.

Post autor: ollciaq »

dokladnie :P jest o tyle zły system, bo się zajmuje komus miejsce i 3ma w niepewności :P
Misia

Re: Przyjęcia na uczelnie.

Post autor: Misia »

A uczelnie nie będą utrudniać Żeby zwrócic mi dokumenty? Powiedza Że zapisałam się to mam tu chodzic a nie burzyc ich ułoŻone plany. A dokładnie ollciaq wiesz co ile dni są nowe listy? Tzn kiedy lista nr 2 lub 3
ollciaq

Re: Przyjęcia na uczelnie.

Post autor: ollciaq »

no zazwyczaj co tydzien uaktualniaja liste rekrutacyjna :P ludzie musza miec czas aby doniesc dokumenty :) raczej problemu nie będą robic, zwlaszcza jesli postepowanie rekrutacyjne w danej szkole jeszcze trwa. Gorzej jak juz jest ostateczna lista podana, ale przymusu zadnego nie ma :P poprostu sie mowi, z powodu spraw osobistych i juz . ]
Misia

Re: Przyjęcia na uczelnie.

Post autor: Misia »

Dziękitylko jedno mnie martwi bo do jednego miasta mam daleko i podsania i te innr dokumenty wysłałabym poczta ale boję sie Że na czas nie dowiezą albo się gdzies zawierusz.
mario425
Posty: 118
Rejestracja: 8 wrz 2006, o 22:48

Re: Przyjęcia na uczelnie.

Post autor: mario425 »

znaczy no chyba trzeba juz osobiście jak sie podpisuje a co do wysyłania dokumentów, to wystarczy poleconym priorytetem i raczej nie ma mozliwości, żeby się coś stało, a papiery najdalej za 2 dni beda na uczelni
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości