ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Luminesence »

Piotreklek pisze:Nie martwcie się, jest spora szansa że się uda!

zobaczymy jak będzie we wtorek
też mam nadzieję razem z Wami,że się uda!
kolczatka
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2013, o 11:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kolczatka »

też mam 167, ale jakby co, to może zwolnię wam miejsce, bo się jeszcze waham

a z mojej analizy stanin od 2009 roku wynika, że próg nie będzie wyższy niż 165 pkt
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

kolczatka, ja stawiam na 165 i jakiś warunek z biologii, matura gorzej poszła z tego co widzę.
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Luminesence »

Izuzet pisze:kolczatka, ja stawiam na 165 i jakiś warunek z biologii, matura gorzej poszła z tego co widzę.
Jak tak dobrze wróżycie to wywróżcie jeszcze jakoś ten Lublin. Liczę na wasze mooce!
Awatar użytkownika
Salus aegroti
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2013, o 22:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Salus aegroti »

Ja mam 172 , ale nie mam pewności że styknie,raczej nie.Mam jeszcze matę na rozszerzeniu na 100% więc rezerwa raczej pewna w Łodzi czeka,ale nie chce mi się daleko jeździć i wolałbym w Katowicach
miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

Salus aegroti pisze:Ja mam 172 , ale nie mam pewności że styknie,raczej nie.Mam jeszcze matę na rozszerzeniu na 100% więc rezerwa raczej pewna w Łodzi czeka,ale nie chce mi się daleko jeździć i wolałbym w Katowicach
raczej nie? -.-

blagam, ja mam 168 i caly czas zyje nadzieja, ze prog nie wzrosnie i ze mi sie uda.
miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

nie jestem pewien, ale na ŚUM na lek bedzie 1 lista?
a czy bedzie wiadomo do jakiego miasta zarejestrowal sie dany kandydat?
Awatar użytkownika
atasteofhoney
Posty: 45
Rejestracja: 26 paź 2011, o 05:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: atasteofhoney »

Chodzi Ci o to czy będzie jedna lista do Zabrza i Kato? Jeżeli tak to tak, będzie jedna lista. I tak, będzie wiadomo do jakiego miasta kto się zarejestrował:)

esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

jak czytam posty w stylu mam 172pkt i raczej nie styknie to mam ochotę już zacząć płakać nad losem swoich 170 pkt ^^ jakoś przez myśl mi nie przeszło ani raz, że się nie dostanę.
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: luk »

esdream ja jak czytam że ktoś ma 172 pkt i mówi że nie styknie. to krew mnie zalewa. Rozumiem, że jest stres ale wtedy taka osoba jeszcze bardziej dobija tych co mają mniej, a wg mnie na pewno się dostaną. Także luzujcie łyde, głęboki wdech i wydech, aż do wtorku proszę
Awatar użytkownika
Piotreklek
Posty: 179
Rejestracja: 29 cze 2013, o 15:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Piotreklek »

esdream pisze:jak czytam posty w stylu mam 172pkt i raczej nie styknie to mam ochotę już zacząć płakać nad losem swoich 170 pkt ^^ jakoś przez myśl mi nie przeszło ani raz, że się nie dostanę.
jak czytam posty o tych 172 pkt i ze sie ktoś nie dostanie to mi sie nóż w kieszeni otwiera człowieku! masz szanse dostać się nawet w pierwszej liście tutaj ludzie się martwią czy jak mają 167 czy 166 nawet to czy sie uda i marzą jeszcze żeby się udało w lipcu ale z nas marzyciele.
kamaalimak
Posty: 52
Rejestracja: 28 cze 2013, o 11:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kamaalimak »

Jak ktoś pisze w ten sposób to chyba oczekuje takiej właśnie reakcji P żeby się upewnić że się dostanie. Każdy by chciał mieć już pewność, ale niestety trzeba się pogodzić z rzeczywistością, że będziemy ją mieli najwcześniej we wtorek.
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: nikt »

I nagle się okazuje, że wszyscy mają ponad 170 punktów, a tylko ja zostałam z moimi 167:P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości