Wrocław - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
BioDan
Posty: 523
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 18:00

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: BioDan »

wiem_co_zjem, wprowadzasz nr świadectwa i do dokumentacji dołączasz aneks do wglądu i jego kopię. Aneks ma taki sam nr jak świadectwo maturalne, gdyż jest do niego załącznikiem, pozdrawiam!
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: micra »

Aneks nie ma takiego samego numeru jak świadectwo maturalne
Awatar użytkownika
BioDan
Posty: 523
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 18:00

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: BioDan »

No tak, niby sam aneks nie, natomiast jest napisane aneks do świadectwa maturalnego nr XXXXXXXXXXXXXXXXXX, więc wpisuje się ten numer XXXXXXXXXXXXXXXX", jesli nie ma mowy o numerze aneksu, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Kas_ia »

Co do tego English Devision, to nie wiem czy wiecie, ale:

"za zajęcia dla rozpoczynających studia stacjonarne prowadzone w języku angielskim na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na kierunku weterynaria pobiera się opłatę za semestr przez cały okres studiów w wysokości stanowiącej równowartoś 4000 euro według średniego kursu NBP na dzieo poprzedzający dzieo wpłaty"

a co do list, to w lipcu są 2 listy, 3 lista polega na tym ze dzwonią do ludzi we wrzesniu, chyba ze cos w tym roku zmienili
Awatar użytkownika
still smiling
Posty: 35
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:42

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: still smiling »

| no to mnie już ostatecznie zniechęciłaś Kas_ia
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 45
Rejestracja: 21 maja 2010, o 22:50

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Elly »

Witajcie, mam pytanie

czy jeżeli załapałam się póki co tylko na niestacjonarną wet., to jeżeli złożę papiery to mogę dalej startować w rejestracji na stacjonarne (gdyby spadły progi)?
Dzwoniłam tam do dziekanatu/sekretariatu, w każdym razie jakaś zupełnie niepoinformowana pani stwierdziła, że nie wie. Ale że chyba wypada wtedy pani z rekrutacji. A jak zapytałam a co, jeżeli nie złożę na niestacjonarne, to czy dalej jestem w systemie i jeżeli próg spadnie to wskoczę na stacjonarną? A ona na to, że nie, jak pani nie złoży dokumentów, to zupełnie wypada z systemu. O_O
Teraz nie mogę się dodzwonić na inny numer no i nie wiem co zrobić w takim razie.
To możliwe, żeby nie móc brać udziału w kolejnych rekrutacjach na stacjonarne w tych obu sytuacjach?
Proszę, dajcie znać jak to jest )

Dzięki
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

W poprzednim roku przenosili ludzi z niestacjo na stacjo jeszcze we wrześniu. Nie wiem, czy trzeba tam załatwiać w związku z tym jakieś formalności.

PS. Witajcie w WrocLOVE! DD Ja nic nie wiem stanie się waszą codziennością.

Awatar użytkownika
still smiling
Posty: 35
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:42

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: still smiling »

A ja się chyba z Wami żegnam, nie czekam na 2 próg we Wroc, tylko lecę do Olsztyna . Powodzenia w Wroclove
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: aretse »

Elly pisze:Witajcie, mam pytanie

czy jeżeli załapałam się póki co tylko na niestacjonarną wet., to jeżeli złożę papiery to mogę dalej startować w rejestracji na stacjonarne (gdyby spadły progi)?
Dzwoniłam tam do dziekanatu/sekretariatu, w każdym razie jakaś zupełnie niepoinformowana pani stwierdziła, że nie wie. Ale że chyba wypada wtedy pani z rekrutacji. A jak zapytałam a co, jeżeli nie złożę na niestacjonarne, to czy dalej jestem w systemie i jeżeli próg spadnie to wskoczę na stacjonarną? A ona na to, że nie, jak pani nie złoży dokumentów, to zupełnie wypada z systemu. O_O
Teraz nie mogę się dodzwonić na inny numer no i nie wiem co zrobić w takim razie.
To możliwe, żeby nie móc brać udziału w kolejnych rekrutacjach na stacjonarne w tych obu sytuacjach?
Proszę, dajcie znać jak to jest )

Dzięki
Kurcze, tez jestem ciekawa jak to jest, bo w piatek jade zlozyc
papiery i chcialabym tez brac udzial w `przerzucaniu` na stacjo dyby bylo mozna.

Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Zireael »

Jeżeli w tym momencie kwalifikujesz się na niestacjo, a chcesz czekać, czy spadnie próg i wskoczysz na stacjo - musisz złożyć dokumenty, w innym wypadku logiczne, że powietrza na stacjo zamiast Twoich dokumentów przerzucać nie będą
Jeżeli nie złożysz dokumentów, nie ma mowy o dostaniu się ani na niestacjo, ani na stacjo.

Ryzyko
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: aretse »

Zireael, dzieki bardzo
Jak myslicie, jakie punkty bd w nastepnych listach?

Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Korczaszko »

Jeśli chcesz iść tylko na stacjo to i tak będziesz brana pod uwagę, jeśli nie złożysz na niestacjo - to jest jakby oddzielna rekrutacja.
Jeśli złożysz na niestacjo a na stacjo spadnie próg to Cię przerzucą (nie wiem czy są jakieś dodatkowe formalności).

Akurat w tym wypadku postępują logicznie i fair no chyba że coś się zmieniło w tym roku.


Dziś oglądałam pierwszaków składających papiery, jeszcze tacy pełni entuzjazmu a zarazem przestraszeni
SrteDD
Posty: 17
Rejestracja: 4 lip 2013, o 21:31

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: SrteDD »

aretse, wydaje mi się, że wejdą osoby 155, ich jeść dość sporo i na tym się skończy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości