Udzielanie korepetycji

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
bradykinina
Posty: 90
Rejestracja: 5 lip 2013, o 20:54

Udzielanie korepetycji

Post autor: bradykinina »

Jestem tegorocznym maturzystą, zastanawiałem się nad sposobem na zdobycia dodatkowych pieniędzy. Wpadłem na pomysł aby udzielać korepetycji z chemii. Prawdę mówiąc nigdy tego nie robiłem i trochę się obawiam. Nasuwa się pytanie czy jeśli umiałem przygotować sam siebie do matury bez pomocy korepetytora i uzyskać z niej wysoki wynik to czy dam radę pomóc innym i zdobyć renomę jako korepetytor
Moze ktoś ma doświadczenie w nauce innych i udzieli kilku rad młodemu nauczycielowi ? Zastanawiam się też jak się rozreklamować ? Mieszkam w małym mieście i może być ciężko z chętnymi. Chociaż w mojej klasie bardzo dużo osób chodziło na korki z chemii więc może nie będzie tak źle
Awatar użytkownika
michal-doberman
Posty: 5
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:43

Re: Udzielanie korepetycji

Post autor: michal-doberman »

wpis w google nazwę swojego miasta plus ogłoszenia lub darmowe ogłoszenia i się zareklamuj - w tytule ogłoszenia wpis korepetycje z chemii (plus nazwa swojego miasta). I wtedy jak ktoś będzie szukał to Cię znajdzie Ja się reklamowałem na gumtree, tablica, hiperogloszenia, olx. Jest tych portali z ogloszeniami sporo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości