WALKA O PUNKTY W OKE!!!!!!!!

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Słoneczko89
Posty: 80
Rejestracja: 9 lip 2007, o 12:37

Re: WALKA O PUNKTY W OKE!!!!!!!!

Post autor: Słoneczko89 »

cytuje ze stronu oke:


wnioski o udostepnienie prac do wgladu sa od 2 lipca 2007. w oke prowadzony jest rejestr łozonych wniooskow. Po otzrymaniu wniosku- bez zbednej zwloki- oke wysyla do absolwenta informacje o terminie i miejscu wgladu wskazanym przez dyrektora komisjii okregowej

[ Dodano: Czw Lip 26, 2007 14:51 ]
nie podali limitu jezeli chodzi o koniec przyjmowaia wniosków!1
sylvia
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2007, o 23:28

Re: WALKA O PUNKTY W OKE!!!!!!!!

Post autor: sylvia »

Karineczka88 ja też walczyłam o 4 ptk tzn tyle ocenilam ze racjonalnie uda mi sie wywalyczyc i mimo ze znalazlam potwierdzenie mojej jednej odpowiedzi w biologii Villego zadanie nie zostalo mi uznane) ogolnie to wg daty pisma ktore dostalam cala komisjeekspertow musieli zwolac w ciagu jednego dnia co wydaje mi sie dosc dziwne bo na wglad do matury czekalam okolo tygodnia oO a i w tym uzadanieniu dlaczego nie to praktycznie nic nie ma, po prostu moje watpliwosci sa cytujebezzasadne a zadania zostaly sprawdzone z obowiazujacymi kryteriami<ciekawe jakimi? bo mi np nie pokazano zadnego klucza, mam nadzieje ze Tobie sie uda, moze w innych OKE<ja jestem z okregu poznanskeigo sa bardziej przychylni uczniom.
Karineczka88
Posty: 25
Rejestracja: 21 lip 2007, o 22:49

Re: WALKA O PUNKTY W OKE!!!!!!!!

Post autor: Karineczka88 »

ja tez jestem w tym okregu. wczoraj przyszla odp. nie uznali mi zadnego pkt, a dwa mialam potwierdzone zrodlami ksiazkowymi, w tym jednym podrecznikiem szkolnym. co wiecej rozmawialam z moja nauczycielka biol, ktora rowniez sprawdzala testy i ktora mowila, ze : u niej to zaliczali. i nie wiedziala czemu ja mam cos jako bledy. ogolnie wydaje mi sie to chamstwem bo wiem,ze gdy znajdzie sie cos w ksiazkach bylo to uznawane. przeciez OKE nie podalo z jakich pozycji mamy sie nie uczyc coz. gdyby nie to ze jednak moje pkt starczyly na med. to wczoraj wychodzac z poczty plakalabym jak dziecko. pozdrawiam serdecznie. moze inni beda mieli wiecej szcz.

ps. walczylam o 4pkt, ale 2 bylam pewna dziwne to wszystko
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: WALKA O PUNKTY W OKE!!!!!!!!

Post autor: pure morning »

jak ktoś wcześniej napisał z oke nie można wygrać
1olka4
Posty: 115
Rejestracja: 2 sie 2007, o 11:46

Re: WALKA O PUNKTY W OKE!!!!!!!!

Post autor: 1olka4 »

Ale np. siostra mojej przyjaciółki w okręgu Poznańskim wywalczyła z biologii 2 pt. Nie wiem jak, ale jej się udało i tylko dzięki temu jest na stomie w Szczecinie. Ja uważam, że pomimo wszystko trzeba wierzyc i walczyc o swoje
kira
Posty: 121
Rejestracja: 10 lip 2008, o 13:42

Re: WALKA O PUNKTY W OKE!!!!!!!!

Post autor: kira »

nie ma sensu sie odwoływałać. ja tak robiłam w zeszłym roku, w 2 zadaniach osoba z którą sprawdzałam mature z biologii nie umiała mi błedu wykazać (odpowiedzi prawie identyczne z kluczem) a w zadanieu z tabela zrobiłam wszystko co trzeba było i mam 2/3 pkt, osoba sprawdzająca tez nie wiedziłą dlaczego tak jest, napisałam podanie o sprawdzenie i lipa nic nie przyznali. a w dodatku prace sprawdzone ołówkiem i ocen aprzy zadaniach różniła się od tej na karcie. lipa, lipa .lipa
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: WALKA O PUNKTY W OKE!!!!!!!!

Post autor: jankes_medyk »

ja wywalczylem 2 punkty z biologii (tzn za tabele w ktorej trzeba bylo wpisac konkretne slowka dano mi 0 a slowka wpisane byly prawidlowo) a jednoczesnie 2 odjeto za jakies tam zadanie z argumentami - wyszedlem na 0 - OKE z tego slyna

pamietajcie,ze po ponownym sprawdzeniu pracy punktacja moze ulec zwIekszeniu (co jest naprawde rzadkoscia) lub ZMNIEJSZENIU
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: WALKA O PUNKTY W OKE!!!!!!!!

Post autor: doktorka »

no nie od dzis wiadomo, ze klucze z biologii sa skandaliczne, a OKE to syf. osobiscie znam sprawe sadowa o pkty z biologii zawleczona az do sadu najwyzszej mozliwej instancji, czyli NAS w tym przypadku) i tak nic to nie dalo] poki matury beda pytaniami otwartymi, to podobny balagan bedzie zawsze.
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: WALKA O PUNKTY W OKE!!!!!!!!

Post autor: karteczka88 »

dokladnie, zgadzam się
Tompol

Re: WALKA O PUNKTY W OKE!!!!!!!!

Post autor: Tompol »

przecież co roku jest to samo , a i tak was to wszystkich dziwi. Zresztą na studiach przywykniecie do tego np ,że szafirowy to nie niebieski i tez możecie mówić i tak wam nie dadzą 1 pkt za to , mimo ,że brakuje wam 0,5 pkt aby zaliczyć kolokwium i większość zadań pisaliście na maxa. Radze też oduczyć się nadgorliwości i nie pisać szafirowy tylko poporostu niebieski
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości