CMUJ Lekarski 2013/14

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
liliana
Posty: 105
Rejestracja: 1 cze 2013, o 22:16

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: liliana »

spokojnie, widać nawet kilka nazwisk osób, które już są po pierwszym roku
Awatar użytkownika
karoorient
Posty: 44
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:54

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: karoorient »

Ej, ja jestem teraz też na rezerwowej ( jestem 369) 92pkt i nie wiem czy mam szanse jeszcze wgl, czy składać gdzie indziej.?
Awatar użytkownika
monson
Posty: 61
Rejestracja: 11 mar 2013, o 13:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: monson »

karoorient, złóż gdzieś indziej, najwyżej zrezygnujesz
Awatar użytkownika
karoorient
Posty: 44
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:54

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: karoorient »

monson pisze:karoorient, złóż gdzieś indziej, najwyżej zrezygnujesz
No właśnie mogę chyba do katowic, bo z żadnego innego miasta nie mam szans w razie czego zdążyć odebrać papierów i przywieźć do Krakowaw Krakowie jest 1 dzień na złożenie dokumentów po II liście/
Awatar użytkownika
per_pedes
Posty: 107
Rejestracja: 19 lip 2012, o 20:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: per_pedes »

moim zdaniem prog zatrzyma sie na 276 punktach:P ale to w nastepnym tygodniu:P
Awatar użytkownika
PawelPS
Posty: 123
Rejestracja: 3 lis 2011, o 12:56

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: PawelPS »

Gratuluję wszystkim, którzy się dostali i powodzenia wszystkim którym niewiele zabrakło i jeszcze czekają na kolejne listy
Awatar użytkownika
monson
Posty: 61
Rejestracja: 11 mar 2013, o 13:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: monson »

karoorient, możesz też wcześniej potwierdzić w Krakowie zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
per_pedes
Posty: 107
Rejestracja: 19 lip 2012, o 20:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: per_pedes »

monson pisze:karoorient, możesz też wcześniej potwierdzić w Krakowie zgodność z oryginałem
dokladnie:)) cytat z erk:

Zwróć uwagę, że wśród dokumentów wymaganych przy wpisie na studia są uwierzytelnione przez uczelnię kserokopie świadectwa maturalnego oraz dowodu osobistego. Kserokopie możesz uwierzytelnić w jednym z dwóch działających przy Dziale Rekrutacji na Studia Centrów Uwierzytelniania Dokumentów (CUD), które znajdują się: w holu Collegium Novum przy ul. Gołębiej 24 (przy Letnim Biurze Rekrutacji) oraz w holu budynku Wydziału Matematyki i Informatyki UJ, ul. Łojasiewicza 6 (Kampus UJ). CUD jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–16.00. Kserokopie dokumentów możesz również uwierzytelnić w sekretariacie, w którym dokonujesz wpisu na studia.

edit:
ale.

Pamiętaj! Wpis jest możliwy wyłącznie w przypadku złożenia w sekretariacie uwierzytelnionej kserokopii świadectwa maturalnego oraz przedłożenia do wglądu jego oryginału (lub odpisu). Sama kserokopia – nawet uwierzytelniona przez uczelnię – nie może być podstawą do dokonania wpisu. Miej przy sobie oryginał!
Awatar użytkownika
PawelPS
Posty: 123
Rejestracja: 3 lis 2011, o 12:56

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: PawelPS »

Tak dla pewności: wpisu można dokonać w wybrany przez siebie dzień, byleby w podanych godzinach ?
Awatar użytkownika
Keshetasa
Posty: 23
Rejestracja: 28 cze 2013, o 16:30

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: Keshetasa »

No właśnie, sama nie wiem. Ale wydaje mi się, że tak. Znaczy, mam taką nadzieję, bo możliwość odbycia wycieczki do Krk mam dopiero w piątek P
I mam jeszcze pytanie, z tym uwierzytelnianiem, to o co chodzi? Że najpierw jadę do jednego biura, uwierzytelnić moje ksera, a potem dopiero w inne miejsce, żeby się zapisać, tak? Bo totalnie, jak przystało na blondynkę, tego nie rozumiem.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: randomlogin »

Keshetasa, cytat z dwoch postow wyzej: Kserokopie dokumentów możesz również uwierzytelnić w sekretariacie, w którym dokonujesz wpisu na studia. Po co chcesz gdzies jeszcze jezdzic? (A tak zupelnie niezaleznie - rektorat i Collegium Medicum sa 3 minuty od siebie, wiec jezdzenia to by wiele nie bylo.

PawelPS, tak, wpisac sie mozna w dowolny z podanych dni. Odpuszczenie sobie tego jutro moze byc wrecz wskazane, bo mnostwo osob nie bedac w stanie usiedziec na dupie i wytrzymac tego dnia dluzej zakorkuja pewnie dziekanat, wiec jutro czekaja kolejki. (A ja akurat jutro mam sprawe a pewnie przy takim nawale ludzi nawet nasza pani z dziekanatu zajmie sie wpisami )
Awatar użytkownika
karoorient
Posty: 44
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:54

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: karoorient »

per_pedes pisze:
monson pisze:karoorient, możesz też wcześniej potwierdzić w Krakowie zgodność z oryginałem
dokladnie:)) cytat z erk:

Zwróć uwagę, że wśród dokumentów wymaganych przy wpisie na studia są uwierzytelnione przez uczelnię kserokopie świadectwa maturalnego oraz dowodu osobistego. Kserokopie możesz uwierzytelnić w jednym z dwóch działających przy Dziale Rekrutacji na Studia Centrów Uwierzytelniania Dokumentów (CUD), które znajdują się: w holu Collegium Novum przy ul. Gołębiej 24 (przy Letnim Biurze Rekrutacji) oraz w holu budynku Wydziału Matematyki i Informatyki UJ, ul. Łojasiewicza 6 (Kampus UJ). CUD jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–16.00. Kserokopie dokumentów możesz również uwierzytelnić w sekretariacie, w którym dokonujesz wpisu na studia.

edit:
ale.

Pamiętaj! Wpis jest możliwy wyłącznie w przypadku złożenia w sekretariacie uwierzytelnionej kserokopii świadectwa maturalnego oraz przedłożenia do wglądu jego oryginału (lub odpisu). Sama kserokopia – nawet uwierzytelniona przez uczelnię – nie może być podstawą do dokonania wpisu. Miej przy sobie oryginał!

Yytotalnie się pogubiłam Jak to mogę wcześniej potwierdzić kserkopieprzecież chyba dopiero jak się dostanę, to mogę to zrobić/? Poza tym ja poprawiałam maturę i aneks mam tylko jeden, więc jeśli złoże w lublinie go, to nie będe mieć go w Krakowiexp
Awatar użytkownika
farfocl
Posty: 62
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 17:47

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: farfocl »

Hej czy progi spadają codziennie? Brakuje mi dwóch pkt na lek-dent i zastanawiam się, kiedy (i czy ) dowiem się o zakwalifikowaniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości