Przeniesienie- czy można?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
baszka94
Posty: 45
Rejestracja: 5 cze 2013, o 17:05

Przeniesienie- czy można?

Post autor: baszka94 »

Witam. Jestem tegoroczną maturzystką. Rejestruję się na dwie uczelnie: ŚUM na położnictwo oraz na URz również na położnictwo. Mam skomplikowane pytanie: Załóżmy, że na pierwszej liście dostałam się na ŚUM do Katowic, lecz do URz do Rzeszowa nie. Wtedy potwierdzam chęć nauki w Katowicach dostarczając wymagane dokumenty. Jednakże później okaże się, że jestem przyjęta na drugiej liście do Rzeszowa (do którego chciałabym bardziej się dostać z racji odległości od domu). Czy jest wtedy możliwość w ciągu tych 3 dni na przeniesienie dokumentów z Katowic do Rzeszowa? Czy jestem skazana na Katowice?
Proszę o odpowiedzi, za które z góry dziękuję!
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
baszka94
Posty: 45
Rejestracja: 5 cze 2013, o 17:05

Re: Przeniesienie- czy można?

Post autor: baszka94 »

No racja, ale rzeczywistość jest często zaskakująca i mogliby mi nie wydać dokumentów w ciągu tych 3 dni
________

Re: Przeniesienie- czy można?

Post autor: ________ »

Gdybyś była pewna na 100%, że sie dostaniesz z nastepnej listy do Rzeszowa to ja już bym na Twoim miejscu na ŚUM wogóle papierów nie wiozła.
A papiery zawsze możesz zabrać, nikt Ci nie bedzie ich przetrzymywał, tylko 3 dni no to może być wyścig z czasem.
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: Przeniesienie- czy można?

Post autor: Miniaa »

Przecież dostaje się oryginał oraz odpis - nie widzę problemu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość