Co zdawac?

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
juliett9
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:01

Co zdawac?

Post autor: juliett9 »

Witam
Mam pewien problem otóż jestem tegoroczną maturzystką. Moje wyniki z chemii 85% matmy 96% i biologi 65%. Wiem, że w tym roku nie mam szans dostać się na stomatologie. Chcialabym bardzo w Warszawie studiować, gdyż tu mieszkam mam znajomych itd . Czy wystarczy ze poprawie biologie czy musze chemie i biologie? teraz prog na pierwszej klasyfikacji wynosi bodajze 264 pkt musze miec 84% z bio. Ten prog wydaje mi sie odrobine zmaleje po kilku klasyfikacjach . Po prostu potrzebuje porady czy sama biol czy tez chemie. Szczerze to tej chemii uczylam sie tak naprawde tylko jeden rok a biologie znacznie lepiej umiem niz chemie.ale na biologii nigdy nie ma sie pewnosci co dadza takze uczyc sie obu i poprawioac oba przedmioty czy tylko biologie kuc kuc i liczyc n aodrobinke szczescia? pozdrawiam wszystkich maturzystow tegorocznych i poprawiajacych
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Co zdawac?

Post autor: meisie »

Jeśli zostajesz rok w domu to proponuje poprawiać dwa przedmioty. Wiadomo jak jest z kluczem z bio. Możesz znowu nie trafić i mieć np 75% a skoro chemii uczyłas sie porządnie tylko jeden rok i napisałas na 85% to myśle ze w przyszłym roku na coś w granicach 95% możesz wyciągnąć.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości