REKRUTACJA 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Buniaaaa
Posty: 493
Rejestracja: 12 paź 2009, o 16:52

[Link] REKRUTACJA 2013

Post autor: Buniaaaa »

stokrotka1244 pisze:Czy ja dobrze widzę, że I lista jest 12.07, a kolejna dopiero 24.07. ?
Tak. Właśnie Łódź ogłasza pierwszą listę najpóźniej ze wszystkich

Zobacz na ostatni post w tym temacie. Moderator fajnie to zebrał
terminy-og-aszania-list-rekrutacyjnych-vt42381-90.htm
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: krisofis »

Anielka pisze:i tutaj informacje są często nieco podkoloryzowane
Dokładnie Anielka, niektórzy czerpią jakąś niewysłowioną radość w straszeniu młodszych koleżanek i kolegów.

Nie martwcie się, jak się dostaniecie i będzie Wam się podobało na tych studiach to są bardzo duże szanse, że je skończycie Osoby przytaczające wyżej statystyki, ile to osób odpada po pierwszym roku, nie biorą pod uwagę: a) ilu studentów w ogóle nie pojawia się w październiku, choć są na listach (bo nie chciało im się wycofać dokumentów, a poszli do innego miasta) b) ilu studentów rezygnuje samych z siebie (bo poszli ze względu na aspiracje rodziców etc.)

Ktoś też napisał, że na woj-leku łatwiej jest przebrnąć pierwszy rok. Nawet, jeśli to prawda (choć wg mnie ocenić mogą wyłącznie te osoby, które odbyły pierwszy rok zarówno na leku, jak i na woj-leku), to jeżeli te studia to naprawdę nie jest to, co chciałbyś/chciałabyś robić w życiu, to nie lepiej przekonać się o tym jak najwcześniej?
olli
Posty: 59
Rejestracja: 29 cze 2013, o 11:02

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: olli »

Hej hej! Ja mam pytanie dotyczące rekrutacji. Nie ma szans, żebym się dostała z I listy, ale chciałabym zapytać czy żeby nadal brali mnie pod uwagę przy kolejnych listach to muszę dostarczyć tam mimo wszystko jakieś papiery czy tylko i wyłącznie czekać i dopiero ewentualnie gdybym się dostała muszę te dokumenty dowieźć?
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2013, o 16:06

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: smerfetka »

Mam pytanie dot. rekrutacji w Bydgoszczy. Jestem zalogowana, opłacona i wszytsko jest na zielono tylko gdy chcę wydrukować podanie to wyskakują mi nieuzupełnione informacje dot. służby wojskowej i czy byłam na studiach. Mimo ze wciskam w obu przypadkach NIE DOTYCZY to i tak mam do uzupełnienia pola obowiązkowe, tzn liczba punktów ECTS, albo kategoria wojskowa i nie moge zapisac formularza

Wy tez mieliscie ten problem? Nie wiem co mam zrobić
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Anielka »

olli, po prostu czekasz na kolejne listy.
Awatar użytkownika
Gąbka
Posty: 162
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:56

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Gąbka »

smerfetka, a czy oprócz wybrania zwolniony/nie podlega w pytaniu o stosunek do służby wojskowej, wybrałaś WKU najbliższe Twojej miejscowości?
W liczbie punktów ECTS musisz wpisać 0 (jeśli nie studiowałaś) .
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: attyde »

Kolejny rok za mną i znowu muszę napisać, że chyba trzeba się bardzo postarać, żeby powtarzać rok
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: mickey_mouse »

Wrrr. Mam 492 pkt do Łodzi i duże szanse się dostać z 1-wszej listy, a Poznań mnie dołuje, bo jestem 170-tą osobą pod kreską (grupa 176 pkt). Wkurzę się i pójdę do Łodzi chyba
attyde pisze:Kolejny rok za mną i znowu muszę napisać, że chyba trzeba się bardzo postarać, żeby powtarzać rok
skoro w Łodzi normalnie daje radę zdać to tym bardziej ^^
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: attyde »

No pewnie, że się da! Zapraszamy
Cass
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2013, o 13:04

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Cass »

Mickey_mouse, gratuluję tych 492 punktów Sama się trochę obawiam, mam 464 i nie wiem, czy to wystarczy. Jaki pierwszy próg mniej więcej obstawiacie?
Awatar użytkownika
Aschi
Posty: 41
Rejestracja: 18 sty 2011, o 15:06

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Aschi »

Potwierdzam, wcale nie jest tak strasznie i ciężko
Cass, widzę że z Radomska, mogę zapytać które LO?
Cass
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2013, o 13:04

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Cass »

O, widzę, że są tutaj ludzie z Radomska Jestem z II LO.
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: mickey_mouse »

Cass, ja myślę, że możesz spać spokojnie, bo 464 powinno dać Ci wjazd na 1-wszą listę -) od kilku lat progi na UMED spadają - dlaczego teraz miałoby być inaczej?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 90 gości