Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
zła_studentka
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 11:42

Re: poprawa matury

Post autor: zła_studentka »

Ja już powtarzam organiczną
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: poprawa matury

Post autor: Passiflora »

Ale Nas się uzbierało
Powtarzam materiał z chemii i biologii, tak żeby za wiele nie zapomnieć z tego czego uczyłam się do ostatniej matury. Mam zamiar robić powtórkę raz w miesiącu, ponieważ nie wiem ile czasu będę mogła poświęcić na studiach zaczynam już teraz W międzyczasie oczywiście trzaskać zadanka i arkusze!
Awatar użytkownika
Decapitated
Posty: 32
Rejestracja: 28 gru 2011, o 10:50

Re: poprawa matury

Post autor: Decapitated »

Atom

carmenna
Posty: 252
Rejestracja: 10 lip 2013, o 18:09

Re: poprawa matury

Post autor: carmenna »

difylobotrioza94 pisze: od kiedy zaczynacie naukę?
Ja zacznę od września, nie wybieram się nigdzie na studia, więc będę mieć w sumie sporo czasu. Zamierzam teraz wypocząć, 3 LO nieźle dała mi w kość
Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: poprawa matury

Post autor: kagata0418 »

Ja tak jak DorisD powtórki zacznę od września.na razie nie wyobrażam sobie powrotu do zadań nad którymi siedziałam dzień i noc.Chociaż do podrecynikow z biologii troche mnie ciagnie:d Ale wakacje to wakacjetez zostaje w domu i mysle,ze przez ten rok wszystko zdaze ladnie powtorzyc
Awatar użytkownika
neverforever
Posty: 193
Rejestracja: 23 sie 2012, o 15:59

Re: poprawa matury

Post autor: neverforever »

Passiflora pisze:Ale Nas się uzbierało
Powtarzam materiał z chemii i biologii, tak żeby za wiele nie zapomnieć z tego czego uczyłam się do ostatniej matury. Mam zamiar robić powtórkę raz w miesiącu, ponieważ nie wiem ile czasu będę mogła poświęcić na studiach zaczynam już teraz W międzyczasie oczywiście trzaskać zadanka i arkusze!
a co bedziesz studiowac?
ja poprawiac bede chemie ! ukochaną moją
i mam zamiar przynajmniej raz na dwa tyg zrobic mature i do tego w wolnych chwilach czytac notatki no i w wakacje tez powtórzyć żeby to co już miem nie uciekło
difylobotrioza94
Posty: 18
Rejestracja: 15 maja 2013, o 21:27

Re: poprawa matury

Post autor: difylobotrioza94 »

ja też zaczynam od września . nie wybieram się nigdzie na studia więc w maju to chyba maturę napiszę śpiewająco mając tyle czasu
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: poprawa matury

Post autor: Passiflora »

neverforever, analitykę medyczną, więc nie zapowiada się, że znajdę dużo wolnego czasu na naukę do matury. Ale jeśli nie poprawię i zostanę na tych studiach to i tak będzie ok

skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: poprawa matury

Post autor: skface »

difylobotrioza94 pisze:od kiedy zaczynacie naukę?
Pewnie gdzieś od stycznia, do tego czasu może będę zerkał do książek raz w miesiącu. Poprawiam jeden przedmiot więc daję sobie dużo luzu.
difylobotrioza94
Posty: 18
Rejestracja: 15 maja 2013, o 21:27

Re: poprawa matury

Post autor: difylobotrioza94 »

a macie już jakieś wymarzone uniwersytety? ja mam najbliżej do Zabrza lub Katowic, jednakże wolałabym jednak wyjechać bo nie słyszałam dość dobrych opinii o śląsku . z resztą jak już się siedzi ten rok to trzeba ścisnąć poślady i próbować dostać się gdzie indziej
carlottka
Posty: 18
Rejestracja: 9 lip 2012, o 11:45

Re: poprawa matury

Post autor: carlottka »

Ta bo napisanie dobrze matury zalezy ile kto bedzie siedzial nad ksiazkami w takim razie z takim nastawieniem - powodzenia
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: poprawa matury

Post autor: Wendigo »

W wielu przypadkach wynik z matury jest wprost proporcjonalny do ilości czasu spędzonego nad książkami, choć faktycznie nie jest to regułą
Awatar użytkownika
Decapitated
Posty: 32
Rejestracja: 28 gru 2011, o 10:50

Re: poprawa matury

Post autor: Decapitated »

Ja wiem jedno. Zacznę odwlekac- nie zrobię nic . Nie nastawiam sie ani na żadną konkretną uczelnię, ani na to, że na 100% gdzieś się dostanę, bo tego po prostu nie wiem, a w razie niepowodzenia podejdę do tego z dystansem .

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości