Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Materiały, notatki, ściągi podane przez użytkowników forum. Metody i sposoby nauki do matury z biologii. Wspólna nauka do matury na forum. Rozwiązania zadań, klucze, odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Яafik
Posty: 121
Rejestracja: 1 paź 2012, o 14:57

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: Яafik »

Locus pisze:
Dla tych co piszą 1 raz nauka w wakacje jest konieczna, np. dla mnie, ponieważ nie jestem na biol-chemie
och, to ja bym na twoim miejscu zakuwała więcej niż halidor
I jak Halidor na tym wyszedł?
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: promyczek14175 »

no halidor mi pisał, że git
Studentkamedycyny8
Posty: 100
Rejestracja: 5 mar 2012, o 15:49

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: Studentkamedycyny8 »

To jak, ktoś z Was jest chętny/a? ^^
Awatar użytkownika
ago016
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2013, o 20:56

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: ago016 »

Ja chętnie
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: meisie »

Ja zaczynam od wrzesnia. Nie ma sensu zaczynać już teraz, bo:
Primo: w marcu będziesz już przemeczona(jeśli nie wcześniej). Masz najdłuższe wakacje w życiu, wypocznij. A od września wyobraz sobie ze zaczynasz rok szkolny. I stopniowo wprowadzaj coraz wiecej materiału do powrotek.
Secundo: to czego sie nauczysz w lipcu, najprawdopodobniej w maju nie będziesz już pamiętać. Ważne bd systematyczne powtórki. Niektórzy twierdza ze bio warto sie uczyć do poprawy dopiero od stycznia, bo wtedy wszystko masz na świeżo.

Pomysł z działami jest dobry, sama zrobiłam sobie taka rozpiske, tylko ze zaczynając od września. Nie mniej jednak myśle, ze będzie cieżko wcielić Twój pomysł w życie na forum. Pewnie lepiej by Ci było znaleźć kilka osób i z nimi powtarzać w ten sposób np na Skype. A tutaj proponuje bo prostu pisać kto co już przerobil, co powtórzył danego dnia. Wtedy może będzie to motywacją dla innych )

Awatar użytkownika
AMJ
Posty: 97
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:05

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: AMJ »

flautist94 pisze:Matematyka P normalnie można poprawić w następnym roku. Bo słyszałam pogłoski, że przedmiotów obowiązkowych poprawiać nie można. Prawda czy nieprawda?
Z tego co mi wiadomo, to można poprawiać, z tym, że określoną ilość razy. Mogę się też mylić, to tylko pogłoski
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: annusza »

flautist94 pisze:Matematyka P normalnie można poprawić w następnym roku. Bo słyszałam pogłoski, że przedmiotów obowiązkowych poprawiać nie można. Prawda czy nieprawda?
Nie można poprawiać matematyki podstawowej, jeśli pisałaś ją, gdy była już przedmiotem obowiązkowym na maturze. Możesz tylko pisać rozszerzenie .
Awatar użytkownika
distinguished
Posty: 267
Rejestracja: 17 maja 2012, o 22:24

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: distinguished »

Oczywiście, że można poprawiać matematykę podstawową. Sama miałam poprawiać, ale w końcu na nią nie poszłam. Wszystko można poprawiać w ciągu 5 lat od napisania właściwej matury.

ds1993_pl
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2013, o 10:38

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: ds1993_pl »

Ja też jestem zainteresowany taka nauka.
marchewka882
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2013, o 15:38

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: marchewka882 »

ja jestem bardzo chętna biologiaichemia widze ze jakos jeszcze nie idzie chyba to do przodu bo wiele osob albo jest chetnych albo wypowiada się negatywnie na ten temat. jednak wydaje mi się ze warto zacząć naukę już teraz przecież każdy ma swoje tempo mam tylko prośbe, czy można tym materiałem i pytaniami wymieniac mailowo? uważam, ze jest to najlepsza opcja jeśli wogole utworzy się grupa. proszę o wiadomość na maila: [at].com
ds1993_pl
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2013, o 10:38

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: ds1993_pl »

Wiec ja już przygotowałem kilka pytań z Biologii, mam je przesłać na forum czy wysłać na jakiś email?
marchewka882
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2013, o 15:38

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: marchewka882 »

ale jeśli chodzi o materiał to idziemy tak jak operonowskie książki czy jak? ds1993_pl ja proszę o pytania na maila [at].com
ds1993_pl
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2013, o 10:38

Re: Wspólne przygotowania do matury 2014 :)

Post autor: ds1993_pl »

Użytkownik biologiaichemia będzie podawał tematy do nauki, nie wiem jaka książką się kieruje. marchewka882 wysłałem moje pytania na Twoj email.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości