Diagnosta laboratoryjny

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Diagnosta laboratoryjny

Post autor: Padre Morf »

Zanim będzie Ci potrzebna trochę czasu jeszcze minie - kniga jest przydatna od 3 roku.
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: Diagnosta laboratoryjny

Post autor: kulqa »

A to mnie pocieszyłeś no poczekam jeszcze
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Diagnosta laboratoryjny

Post autor: Biochejter »

Naskalski to taka podstawowa diagnostyka laboratoryjna w pigułce, lepiej się czyta Biochemię kliniczną Angielskiego (zakres co prawda mniejszy, ale dużo ciekawsza - oprócz suchych faktów jest opisanych sporo przypadków klinicznych i łatwiej skumać o co chodzi).
Ale to raczej III-IV-V rok dopiero, żeby obczaić bazę wcześniej trzeba zaczerpnąć fizjologii, biochemii i takich tam ]
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: Diagnosta laboratoryjny

Post autor: kulqa »

Dzięki:) Nieco wracając do tematu to nie będę oryginalna i napiszę tak: mam nadzieję, że za 5 lat coś się ruszy na tym rynku pracy bo te wasze wpisy wcale nie są optymistyczneDzięki:) Nieco wracając do tematu to nie będę oryginalna i napiszę tak: mam nadzieję, że za 5 lat coś się ruszy na tym rynku pracy bo te wasze wpisy wcale nie są optymistyczne

TripleTrouble
Posty: 41
Rejestracja: 21 lis 2010, o 22:07

Re: Diagnosta laboratoryjny

Post autor: TripleTrouble »

lab-biol pisze:
bambi pisze:No właśnie. Kim jest diagnosta laboratoryjny, czym zajmuje się na co dzień.
Czy po biologii moŻna zrobić taką specjalizację?

Pozdrawiam.
DIAGNOSTA LABORATORYJNY - to nie jest specjalizacja. To jest po po prostu prawo wykonywania zawodu (tak jak np. prawo wykonywania zawodu lekarza, pielegniarki).
Ale odgrzebałam temat

Chcę się upewnić czy dobrze rozumiem - po uzyskaniu tytułu magistra analityki medycznej automatycznie mogę się tytułować diagnostą laboratoryjnym?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Diagnosta laboratoryjny

Post autor: Padre Morf »

Nie.
Musisz złożyć w KIDL co trzeba i czekać na wpis do rejestru/ prawo wykonywania zawodu.
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: Diagnosta laboratoryjny

Post autor: kulqa »

Biochemister pisze:Naskalski to taka podstawowa diagnostyka laboratoryjna w pigułce, lepiej się czyta Biochemię kliniczną Angielskiego (zakres co prawda mniejszy, ale dużo ciekawsza - oprócz suchych faktów jest opisanych sporo przypadków klinicznych i łatwiej skumać o co chodzi).
Ale to raczej III-IV-V rok dopiero, żeby obczaić bazę wcześniej trzeba zaczerpnąć fizjologii, biochemii i takich tam ]
zaczerpnięte! Angielski rzeczywiście przyjemny, Naskalski - jeszcze nie wiem, ale za chwilę się przekonam
ile to lat minęło. ltbeczy
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Diagnosta laboratoryjny

Post autor: persil1991 »

Naskalski też bardzo fajny, taka biblia analityków Pfu diagnostów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości