Biologia 2013/2014

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
_Aga_
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2013, o 12:33

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: _Aga_ »

Oj, to strasznie masz daleko. Ja dawniej też myślałam o biotechnologii, ale szczerze mówiąc przeraża mnie na niej ilość chemii, z której nigdy geniuszem nie byłam tak, jestem w trakcie szukania mieszkania razem z koleżankami
Anngah
Posty: 103
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:58

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Anngah »

No daleko, daleko P Tylko nie wiem, jeszcze, czy nie pójdę do Warszawy. Może uda mi się akademik dostać na UJ, jakby co. Bo jak nie to pozostanie na ostatnią chwilę szukanie mieszkania. No to bardzo prawdopodone, że będziemy razem na roku
Awatar użytkownika
_Aga_
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2013, o 12:33

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: _Aga_ »

Mieszkań w Krakowie jest dużo, więc na pewno coś znajdziesz D gorzej z lokalizacją, bo nasz wydział jest daleko od centrum. Ale na szczęście są tramwaje w takim razie miło mi poznać koleżankę z roku
Morgotheron
Posty: 148
Rejestracja: 26 sie 2011, o 19:01

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Morgotheron »

Też się dostałem na biologię i jestem z tego zadowolony. Na początku pewnie będzie ciężko to wszystko ogarnąć. Mam nadzieję, że nie zabłądzę w Krakowie, bo z Krakowa nie jestem. Dobrze by było dostać akademik. Rzeczywiście daleko jest wydział, ale za to budynki nowe, prawdziwy luksus. Podobno sporo nauki i nie jest tak łatwo.
P.S. Od 15 lipca można już na USOS wypełniać wnioski o akademik.
Awatar użytkownika
_Aga_
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2013, o 12:33

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: _Aga_ »

Ja o mało co nie zabłądziłam szukając ul. Gronostajowej D ale spokojnie da się wszystko ogarnąć. Co do budynków to na prawdę są super, wyposażenie też podobno też świetne. Nic tylko się uczyć
Anngah
Posty: 103
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:58

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Anngah »

Nie no ja jakoś dotarłam bez ogromnych problemów do tej ul.Gronostajowej, dobry dojazd jest pomimo tego, że lekkie zadupie) Tak cały campus nowy, także mi się spodobał :0 Nie wie ktoś albo nie zna osoby, która przeniosła się po pierwszym roku na UJ na inny kierunek np. z Biologii na Biotechnologię? Bo czytałam na stronce szkoły, że można, a to mnie bardzo interesuje:)
Awatar użytkownika
Clara
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2013, o 14:11

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Clara »

Witam wszystkich, ja również będę studiować bio na UJ. Czy orientuje się ktoś o na czym polega różnica między ścieżką organizmalną a funkcjonalną?
Anngah
Posty: 103
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:58

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Anngah »

Eh, jeszcze nie orientuje się, ale miło powitać kolejną osobę, z którą prawdopodobnie będę studiować
Awatar użytkownika
MissA
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2013, o 11:13

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: MissA »

Fakt, że wydział nieco daleko od centrum, ale osobiście uważam, że w pewnym sensie to nawet i lepiej. Te tłumy ludzi w centrum i w ogóle. zresztą, jak jest dobry dojazd to nie jest źle

Widzę, że dużo osób spoza Krakowa i jestem tym trochę zaskoczona.
Ale miło Was poznać jakbyśmy mieli studiować razem
Anngah
Posty: 103
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:58

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Anngah »

Nie no, aż tak daleko od centrum nie jest wydział, ale nie jest zle Dokładnie, dojazd bardzo dobry, szybko się jedzie, więc jakiś ogromnych problemów nie powinno być :p
MissA, nie jest to ciekawie, że sporo osób spoza miasta? Ja chciałam studiować w Krakowie, ewentualnie w Warszawie, a nie w moim mieście, chcę zmienić otoczenie A dojazd do Krakowa mam niezły, więc czemu nie?
Awatar użytkownika
Lena05
Posty: 5
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:17

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Lena05 »

Witam Przyłączam się do grona przyszłych biologów

Też chcę się dostać do akademika. Tylko mi się ten wniosek jeszcze nie pokazał?
Anngah
Posty: 103
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:58

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Anngah »

O hej:P
Ja narazie nie sprawdzałam z tymi wnioskami, chociaż jak wchodziłam wczoraj to jakoś nie było? Albo ja nie rozejrzałam się zbyt dobrze:)
No patrzę, że coraz więcej osób spoza Krakowa chce tam studiować:P
Awatar użytkownika
MissA
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2013, o 11:13

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: MissA »

Zaczęłabym się czuć nieco dziwnie, jako że ja jednak mieszkam w Krakowie (no, prawie), gdybym znała kilku osób stąd, które się wybierają na ten kierunek )

A tak apropo tego całego USOSu - czy ktoś jeszcze zupełnie nie rozumie o co chodzi w ustalaniu tego całego planu? Ja wiem, że mamy jeszcze przewidziane to spotkanie we wrześniu zanim zajmiemy się wybieraniem zajęć, ale kurczę, no dręczy mnie to )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości