Biologia 2013/2014

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
maturzystkass
Posty: 74
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 10:51

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: maturzystkass »

_Aga_ pisze:Oj, to strasznie masz daleko. Ja dawniej też myślałam o biotechnologii, ale szczerze mówiąc przeraża mnie na niej ilość chemii, z której nigdy geniuszem nie byłam tak, jestem w trakcie szukania mieszkania razem z koleżankami
_Aga_ pisze:Oj, to strasznie masz daleko. Ja dawniej też myślałam o biotechnologii, ale szczerze mówiąc przeraża mnie na niej ilość chemii, z której nigdy geniuszem nie byłam tak, jestem w trakcie szukania mieszkania razem z koleżankami
_Aga_ pisze:Oj, to strasznie masz daleko. Ja dawniej też myślałam o biotechnologii, ale szczerze mówiąc przeraża mnie na niej ilość chemii, z której nigdy geniuszem nie byłam tak, jestem w trakcie szukania mieszkania razem z koleżankami

przeraża Cie chemia ?:D to powodzenia na biologii UJ, pierwszy rok to SAMA chemia
Anngah
Posty: 103
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:58

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Anngah »

To fakt 1 rok to chemia + botanika z obowiązkowych takie moim zdanie najgorsze, no i matma też jest XD Niestety, więc lekko nie będzie to pewne.
maturzystkass
Posty: 74
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 10:51

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: maturzystkass »

majca jest akurat lajtowa:) jak ktos jest po podstawowej chemii,to radze październik poświęcic na chociaz lekkim ogarnieciu rozszerzenia, bo u nas pierwsze ćwiczenia wygladaly tak ze baba wziela arkusz rozszerzony z chemii i kazdy robil przy tablicy z niego zadania:d
Anngah
Posty: 103
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:58

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Anngah »

Serio? Wzieła arkusz z chemii i robiliście zadania?Uh? Nie no ja zdawałam chemię rozszerzoną, uczyłam się, najwyżej przypomnę sobie jakieś pierdołki.
Majca lajtowa? Ja po podstawowej jestem i jakoś nie uśmiecha mi się :p Zobaczymy ewenttualnie, co będzie dziać się w pazdzierniku
Awatar użytkownika
MissA
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2013, o 11:13

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: MissA »

Może to dziwnie zabrzmi, ale dla mnie jednak najgorsza będzie ta botanika na to wygląda - nie cierpię tej części biologii. A zresztą, co tu się dziwić, że chemia, w końcu nie ma biologii bez chemii jak to kiedyś powiedziała moja nauczycielka - w drugą stronę może być
maturzystkass
Posty: 74
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 10:51

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: maturzystkass »

u nas to było tak : kto nie zdawał rozszerzonej chemii kilka osob podniosło ręce to co wy tu robicie ?:D ale spoko jak ktos sie chce uczyc to da radeD
Awatar użytkownika
Lena05
Posty: 5
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:17

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Lena05 »

Ja tak samo mam z botaniką, ale mam nadzieję, że to jakoś przebrniemy Swoją drogą jakby ktoś był zainteresowany, to na usosie jest już wniosek o przyznanie akademika
Awatar użytkownika
_Aga_
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2013, o 12:33

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: _Aga_ »

Od dziewczyny, która skończyła biologię w tym roku dowiedziałam się że chemia jest trudna, ale do przejścia". Więc zamierzam wziąć się do roboty od samego początku botanika natomiast wydaje mi się lepsza.
Awatar użytkownika
MissA
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2013, o 11:13

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: MissA »

Zdaje mi się, że mimo wszystko stopień trudności chemii (oraz wszystkiego tak naprawdę) zależy w dużej mierze od indywidualnego podejścia
Pooti

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Pooti »

Ja też od października bede uczeszczał na biologie , więc zobaczymy jak to będzie. Sporo informacji na temat tego jak bezproblemowo przebrnąć 3 lata już mam od absolwentów znajomych , także z tego co mi nakreślili to nie jest tak najgorzej , ba powiem więcej jest fajnie , tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak się zakręcić)
Anngah
Posty: 103
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:58

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Anngah »

Cóż ja zamierzam się uczyć, uczestniczych w jakiś kołach, wolontariaty etc, chcę dostać się na wymiany, a najlepiej przenieść się na biotechnologię :p
Właśnie może ktoś z was orientuje się, jak to jest z przenoszeniem się na inny kierunek, na stronie było napisane,że od 1 roku można przenieść się, tylko może ktoś ma znajomego, który tak zrobił na UJ?
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: _włóczykij »

powiedźcie mi, bo widzę, że jest drugi nabór na biologię myślicie, ze ten nabór potrwa do września?
Awatar użytkownika
MissA
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2013, o 11:13

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: MissA »

Obstawiam w 99%, że nie. Na biologii zostało wolnych raptem 6 miejsc, a listy rankingowe są 24 lipca, czyli w najbliższą środę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości