AR Lublin - Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
maturzystka2012
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2012, o 13:39

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: maturzystka2012 »

Pokwitowanie za indeks składa się razem z dokumentami. Budynek to agro 2 obok biblioteki. Położony tak jakby w głębi. W środku wszystko będzie napisane jak macie się kierować pamiętam u nas były strzałki). Gratuluję!
Awatar użytkownika
kuszumai
Posty: 138
Rejestracja: 2 paź 2010, o 15:17

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: kuszumai »

Wiozę wszystkie dokumenty i mam nadzieję, że jak zabraknie np. dowodu wpłaty za indeks, z którym też mam problemy, to po prostu pozwolą mi pójść do banku obok i zapłacić. Jak na razie wszystko zrobiło na mnie bardzo miłe wrażenie.

PS. Podanie do akademika mamy (jako II nabór) wysłać im poleconym, czy możemy jutro jakoś to wszystko załatwić? Jak mam się błąkać po Lublinie to raz i porządnie.
zaneta2048
Posty: 13
Rejestracja: 29 cze 2013, o 10:51

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: zaneta2048 »

kuszumai czym jedziesz do Lublina ? Ja jutro przed 11 będę na stacji PKS, więc jak mamy błądzić to może pobłądzimy razem ?
Witkowsky
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2013, o 14:01

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Witkowsky »

A 3 lista jest kiedy? dopiero 1 sierpnia?
Awatar użytkownika
kuszumai
Posty: 138
Rejestracja: 2 paź 2010, o 15:17

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: kuszumai »

Jadę pociągiem do Warszawy, a potem przesiadam się na pociąg do Lublina. Na rozkładzie napisano, że będę ok. 10:30 na dworcu w Lublinie. Nie wiem czy PKS jest blisko, mam nadzieję, że tak. I że pociąg przyjedzie na czas (płonne nadzieję). Mam okropną orientację w obszarach zabudowanych i 3 lata temu znalazłam liceum tylko dlatego, że kolega miał ze sobą GPS. Także liczę na ciebie.
Mapa google właśnie została wydrukowana, ale mam nieprzyjemne wrażenie, że czegoś zapomnę.
kinek93
Posty: 8
Rejestracja: 12 lip 2013, o 15:22

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: kinek93 »

kuszumai i zaneta2048 nie martwcie się, że się pogubicie. Jak zawozilam dokumenty to pobłądzilam, ale w Lublinie są mili ludzie i chętnie pokazują drogę jak zapytasz Mnie nawet jedna pani zaprowadziła praktycznie na miejsce
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: baartku »

Witkowsky pisze:A 3 lista jest kiedy? dopiero 1 sierpnia?
Nie wiem kiedy jest i tez mnie to wlasnie zastanawia. A czemu myslisz, ze 1 sierpnia?

zaneta2048
Posty: 13
Rejestracja: 29 cze 2013, o 10:51

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: zaneta2048 »

Ja jadę autobusem, który ma być na stacji PKS o 1027. Patrząc na mapę to odległość pomiędzy PKS a PKP wynosi 150m. Nie jest to dużo więc bez problemu można dojść. A co do mojej orientacji w terenie to nie jest ona zbyt dobra, ale koniec języka za przewodnika - może nie będzie aż tak źle.
Awatar użytkownika
edycja
Posty: 13
Rejestracja: 14 lip 2013, o 12:23

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: edycja »

baartku pisze:
Witkowsky pisze:A 3 lista jest kiedy? dopiero 1 sierpnia?
Nie wiem kiedy jest i tez mnie to wlasnie zastanawia. A czemu myslisz, ze 1 sierpnia?

na stronie znalazłam informację, że kandydaci rezerwowi mają stale sprawdzać swoje konto od 1.08-17.09. Ostateczną listę zakwalifikowanych ogłoszą 18.09, a dokumenty będzie można dowozić do 20 września do godziny 16:00. Także czekam na tę listę, bo stale troszkę mi brakuje c
Witkowsky
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2013, o 14:01

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Witkowsky »

edycja pisze:
baartku pisze:
Witkowsky pisze:A 3 lista jest kiedy? dopiero 1 sierpnia?
Nie wiem kiedy jest i tez mnie to wlasnie zastanawia. A czemu myslisz, ze 1 sierpnia?

na stronie znalazłam informację, że kandydaci rezerwowi mają stale sprawdzać swoje konto od 1.08-17.09. Ostateczną listę zakwalifikowanych ogłoszą 18.09, a dokumenty będzie można dowozić do 20 września do godziny 16:00. Także czekam na tę listę, bo stale troszkę mi brakuje c

Jezu ja umrę do tego sierpnia przecież / mi też brakuje ale chyba zbyt dużo żeby się dostać w tym roku na stacjo
Awatar użytkownika
edycja
Posty: 13
Rejestracja: 14 lip 2013, o 12:23

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: edycja »

no też się stresuje,ale nie mamy wyboru c jeśli progi będą takie jak w zeszłym roku to się uda.za Ciebie trzymam kciuki, bądźmy dobrej myśli
Witkowsky
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2013, o 14:01

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Witkowsky »

Dzięki A która jesteś na liście?
Awatar użytkownika
samanta19
Posty: 161
Rejestracja: 29 cze 2010, o 17:25

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: samanta19 »

zaneta2048 sprawdz dokladnie gdzie wysiadasz, bo tylko niewielka czesc busow i pks jedzie pod pkp (ul. Dworcowa), wiekszosc jedzie na glowny pks na ul. Aleja Tysiaclecia lub ul. Ruska, a stad jest spooooro do pkp
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości