CMUJ Lekarski 2013/14

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
wariacjexd
Posty: 29
Rejestracja: 25 lip 2012, o 15:12

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: wariacjexd »

Hej, mam pytanie trochę nie na temat ale czy wiecie moze jak znaleść listę rankingowa z zeszłego roku ?

york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: york »

najlepiej na fb zagadaj z studentami, którzy teraz będą na II roku, będą mieli zdjęcia list,które były rok temu wywieszone
Awatar użytkownika
Keshetasa
Posty: 23
Rejestracja: 28 cze 2013, o 16:30

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: Keshetasa »

Mam jeszcze pytanie, czy nie wiecie może, na jakiej zasadzie dokonywany jest podział na grupy na lekarskim? Alfabetycznie? Czy zupełnie przypadkowo?
marangan
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2010, o 07:46

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: marangan »

Zapisujesz się do wybranej grupy (chyba pod koniec sierpnia) przez swoje konto na USOSie. Jeśli tego nie zrobisz, przydzielają Cię tam, gdzie są miejsca.
Awatar użytkownika
Keshetasa
Posty: 23
Rejestracja: 28 cze 2013, o 16:30

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: Keshetasa »

No, czyli jak dla mnie naprawdę dobre rozwiązanie Dzięki za odpowiedź.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: york »

pod koniec września są zapisy do poszczególnych grup przez usosa
marangan
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2010, o 07:46

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: marangan »

Hm, byłam przekonana, że pani przy wpisie mówiła o końcu sierpnia. No ale może faktycznie źle usłyszałam albo zapamiętałam, przepraszam, mój błąd.
A wiadomo kiedy może pojawić się zaktualizowana rozpiska z planem studiów?
KKKR
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2013, o 13:57

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: KKKR »

Dla niedowiarków. Lista biochemii była jawna -oblało w sumie 49 osób. Z fizjologii oblało tyle co zawsze czyli ok 1/3 (ciekawe GDZIE rabandon czy jakoś tak) widział wyniki? Nie są one ogólnie dostępne. Ogłoszenie wyników z fizjologii było nie w czerwcu jak ktoś tam pisze ale 8 lipca!. A koniec rekrutacji w czerwcu. Na logikę. Jeżeli ktoś chciał się zabezpieczyć na wszelki wypadek to ponownie się rekrutował. MOŻNA TO SPRAWDZIĆ. W ERK podane są roczniki zrekrutowanych. Do tej pory fizjologia była na II roku . Teraz jest na pierwszym i oblanie jej wyklucza warunek. Wg mnie to nie w porządku wobec studentów i kandydatów, aby ogłaszać wyniki egzaminu po zakończeniu okresu rekrutacji.
Ta garstka co oblała I semestr to na pewno ponad 20osób. Pewnie już się zrekrutowali.
marcinek
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2013, o 18:38

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: marcinek »

Czy ktoś z Was ma jakieś info odnośnie tego kiedy będzie można złożyć wnioski o akademik i socjalne?
Bo według informacji ze strony jest podane, że od 15 lipca, a na usosie ani widu, ani słychu, a miło by było zakończyć formalności i korzystać w pełni z wakacji.
Awatar użytkownika
per_pedes
Posty: 107
Rejestracja: 19 lip 2012, o 20:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: per_pedes »

marcinek pisze:Czy ktoś z Was ma jakieś info odnośnie tego kiedy będzie można złożyć wnioski o akademik i socjalne?
Bo według informacji ze strony jest podane, że od 15 lipca, a na usosie ani widu, ani słychu, a miło by było zakończyć formalności i korzystać w pełni z wakacji.
2 strony wczesniej w tym watku bylo napisane ze na stronie samorzadu jest napisane ze wnioski w usosie pojawia sie pod koniec sierpnia. looknij sobie
owca7
Posty: 13
Rejestracja: 21 maja 2013, o 10:30

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: owca7 »

Czy wiecie może kiedy ma być 3 lista na CMUJ ? podobno dzisiaj czekam i czekam i nie ma. Dwa dni temu już była informacja na erku o tej godzinie D też ma ktos 92 pkt jak ja ?:D
Awatar użytkownika
per_pedes
Posty: 107
Rejestracja: 19 lip 2012, o 20:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: per_pedes »

owca7 pisze:Czy wiecie może kiedy ma być 3 lista na CMUJ ? podobno dzisiaj czekam i czekam i nie ma. Dwa dni temu już była informacja na erku o tej godzinie D też ma ktos 92 pkt jak ja ?:D
dzisiaj dzisiaj:P tez siedze i klikam f5 ) ale ja raczej z ciekawosci bo mam 91 )
owca7
Posty: 13
Rejestracja: 21 maja 2013, o 10:30

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: owca7 »

idzie oszaleć, aż mi rodzice pranie kazali rozwiesić żebym tak nie ślęczała przed tym kompem D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości