ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Spukologist
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2013, o 20:34

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Spukologist »

Witam! Chciałbym się Was spytać jak opisać teczkę z dokumentami na lekarski w Katowicach? Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.

Od kasy SUM na miejscu do Dziekanatu jest daleko? Mam dosyć późno pociąg i na miejscu będę przez jakieś 20 min i nie wiem, czy zdążę wszystko załatwić .
Jeszcze jedno, najpierw iść do kasy czy do dziekanatu?
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sygilaria »

Ósemka8 napisz proszę, jak wygląda odbieranie dokumentów?
tajfun94
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2013, o 11:20

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: tajfun94 »

Do Kato teczki nie trzeba podpisywać i nawet nie trzeba jej mieć Najpierw idź do kasy i zapłać bo trzeba już mieć kwitek, że zapłaciłeś składając dokumenty a płaci sie w tym samym budynku tylko, że po drugiej stronie
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Ósemka8 »

sygilaria pisze:Ósemka8 napisz proszę, jak wygląda odbieranie dokumentów?
Jeszcze nie wiem, bo jadę jutro. Jak będę po to opiszę
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sygilaria »

Spukologist wszystko tak jak napisał tajfun, ale co masz na myśli 20 min? Nie przewidujesz że będziesz stać w kolejce?

Ach i przygotuj się na wypełnianie papierków.
Awatar użytkownika
Samael69
Posty: 45
Rejestracja: 29 cze 2013, o 22:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Samael69 »

Ja również przyłączam się do pytania dotyczącego opłaty za indeks i legitymację w Zabrzu, czy idąc do kasy w dziekanacie trzeba mieć jakiś blankiet ( nie ma go skąd poprać ) na którym stawiają pieczątkę, czy sami wystawiają jakieś potwierdzenie
tajfun94
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2013, o 11:20

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: tajfun94 »

No no, jak sie wchodzi to na takim stoliku leżą 4 kartki i trzeba je wypełnić Kurde, ja to już bym poszedł z Wami na piwo
Awatar użytkownika
wajdka
Posty: 41
Rejestracja: 10 lip 2012, o 07:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wajdka »

Samael69, kasa w Zabrzu znajduje się na parterze, po lewej stronie, a dziekanat na 4 piętrze. Najpierw idziesz do kasy i tam mówisz, za co płacisz i Ci drukują taki kwitek, można nazwać to paragonem No i potem z tym już można się ustawić z dokumentami do cudownej kolejki na 4 piętrze. Ja dziś czekałam tak z 1,5h ale przeżyłam.
Awatar użytkownika
Samael69
Posty: 45
Rejestracja: 29 cze 2013, o 22:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Samael69 »

wajdka wielkie dzięki Liczę na to, że jutro nie będzie kolejek
Awatar użytkownika
wajdka
Posty: 41
Rejestracja: 10 lip 2012, o 07:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wajdka »

szska, zgodzę się z Tobą, jeśli chodzi o nawet nie szokujący, to trochę zniechęcający wygląd uczelni. Sama jestem ze Śląska, choć w Zabrzu byłam po raz drugi, to tak trochę było przykro patrzeć na budynek w takim stanie.
Awatar użytkownika
wajdka
Posty: 41
Rejestracja: 10 lip 2012, o 07:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wajdka »

Samael69, polecam się na przyszłość

W sumie najśmieszniejsze dla mnie dziś było to, że gdyby usprawnić pracę pań i pana z dziekanatu (np. gdyby dokumenty przyjmowały chociażby dwie osoby, a weryfikacją w pokoju obok nie zajmowały się chyba z 3 panie w kawkami w ręce) to stanie w kolejce zajęłoby naprawę chwileczkę.
michal_p2
Posty: 22
Rejestracja: 30 cze 2011, o 15:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: michal_p2 »

Spukologist pisze:Witam! Chciałbym się Was spytać jak opisać teczkę z dokumentami na lekarski w Katowicach? Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.

Od kasy SUM na miejscu do Dziekanatu jest daleko? Mam dosyć późno pociąg i na miejscu będę przez jakieś 20 min i nie wiem, czy zdążę wszystko załatwić .
Jeszcze jedno, najpierw iść do kasy czy do dziekanatu?

Na wydział lekarski w Katowicach na Ligocie teczka nie jest w ogole potrzebna. Oni mają swoje własne teczki, podpisane przez siebie. Wszyscy dzisiaj przychodzili z gotowymi i opisanymi i potem lądowały w koszu
Tylko Zabrze wymaga teczek



Kasa jest w tym samym budynku co pomieszczenie nr 6 na parterze, w ktorym składa się dokumenty. Najpierw nalezy isc do kasy opłacic legitymacje i indeks i dopiero wrocic do kolejki. W trakcie na stoliku obok kolejki są 4 papierki do wypełnienia przed wejściem do pokoju.
michal_p2
Posty: 22
Rejestracja: 30 cze 2011, o 15:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: michal_p2 »

szska pisze:ŚUM to porażka, jeśli możesz iść gdzieś indziej to nawet się nie zastanawiaj Salus aegroti.
Ja będę próbować uciec do Bydzi, bo nie będę chyba w stanie przeżyć najbliższych 6 lat w tym czymś co jak dla mnie jest zupełnym zaprzeczeniem szkolnictwa wyższego. Syf, odpadający tynk i spróchniałe okna. i to w budynku głównym. Już się boje jak jest w Rokitnicy. Aż zdjęcia zrobiłam, bo nikt mi nie chce wierzyć. Poza tym stałam w kolejce 2h i nagle wszystko ruszyło i wypuszczali ludzi po 5 minutach i podpisaniu kilku papierków. co tam się wcześniej działo nie wiem, ale pewnie panie z dziekanatu miały długą przerwę na kawę.

Budynek dziekanatu w Zabrzu to jest jeszcze NIC w porownaniu z tym jak wygląda np katedra anatomii na Rokitnicy Tam to dopiero jest syf Dziekanat na Traugutta przy tej katedrze to ozłocony pałac )

Generalnie Rokitnica to porażka. Odremotnowany jest jedynie budynek na środku placu, ale tam zajęcia ma chyba dietetyka. Nie wiem dokładnie bo ten rok mnie tam nie było.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 68 gości