Wielki problem z maturą z bio i chem

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
anetxxxx
Posty: 33
Rejestracja: 23 sty 2013, o 10:08

Wielki problem z maturą z bio i chem

Post autor: anetxxxx »

Witam, zdawałam w tym roku maturę uzyskałam dość marny wynik (167 punktów). Chciałam iść na medycyne stacjonarną, ale nie wiem czy mi starczy do Katowic, choć o tym marzę. Składałam też do Lublina bo tam mam bliżej ale mogę się pożegnać z tym. Rodzice dadzą mi pieniądze na niestacjonarną tylko, że w Katowicach rekrutacja się już zaczęła a w Lublinie dopiero we wrześniu, czy mam ryzykować i czekać na lublin na niestacjonarną czy składać do Katowić, chociaż mam dalej, bo jak wpłacę za pierwszy semestr to nikt mi pewnie tego nie zwróci. Czy może mam szanse się jeszcze dostać na stacjonarną medycyne w Katowicach przy progu 170 z drugiej rekrutacji ( chociaż dalej nie będę musiała płacić za studia)? Mam nadzieje,że dobrze wytłumaczyłam mój problem i ktoś mi pomoże.
anetxxxx
Posty: 33
Rejestracja: 23 sty 2013, o 10:08

Re: Wielki problem z maturą z bio i chem

Post autor: anetxxxx »

"dość marny jak dla mnie, żeby mnie ktoś nie zjechał.
tylebyłodni
Posty: 57
Rejestracja: 16 lip 2012, o 16:16

Re: Wielki problem z maturą z bio i chem

Post autor: tylebyłodni »

poczytaj troche forum wszystko tu znajdziesz. Jesli wplacisz kase za I semest mozesz ja odzyskac do 30 wrzesnia ( potraca ci jakis niewielki odsetek). Po drugie moim zdanie spokojnie sie dostaniesz na stacjo, progi polecą, cierpliwości:)
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Wielki problem z maturą z bio i chem

Post autor: annusza »

Czekaj cierpliwie, myślę, że Katowice w tym roku spadną do tych 167. Nie ma sensu natomiast składać na niestacjo do Katowic, bo nie wiem co musiałoby się stać, żebyś się potem ewentualnie do Lublina na takowe nie dostała .
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Wielki problem z maturą z bio i chem

Post autor: KatarzynaZSDM »

Myślę że niestacjo w Katowicch mozesz sobie spokojnie odpuścić, z takim wynikiem dostaniesz się do Lublina na niestacjo, na 100%. A bardzo możliwe że i na stacjo do Katowic.
Nie dramatyzuj, bedzie dobrze -)
Powodzenia!

anetxxxx
Posty: 33
Rejestracja: 23 sty 2013, o 10:08

Re: Wielki problem z maturą z bio i chem

Post autor: anetxxxx »

Nie dziękuję żeby nie zapeszyć, mam nadzieję,że się gdzieś wcisnę na stacjonarne:)
Awatar użytkownika
Paula___10
Posty: 20
Rejestracja: 3 sie 2010, o 21:48

Re: Wielki problem z maturą z bio i chem

Post autor: Paula___10 »

Sądzę, że styknie na stacjonarne w Katowicach i w Lublinie trzeba tylko się uzbroić w cierpliwość
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości