Medycyna- 2013/14.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Collo »

A czy data następnej wizyty kontrolnej ma znaczenie? Ja dzisiaj byłem u lekarza med. pracy z przychodni z tej listy i wystawił mi na czerwiec 16
Awatar użytkownika
fleciara
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 18:55

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: fleciara »

Mnie też wystawiła na 2016
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Medycyna Lwów »

i czym tu się podniecać?! Pierwszy kontakt z lekarzem czy co?
Byle nie było bezterminowo wpisane.
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: dr-a »

Kaamil jak zwykle błyskotliwy i pomocny komentarz. Dzień od razu lepszy prawda?
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Tomq »

Doktór Kamil, biedni koledzy lekarze z konsylium24.pl jak dostaniesz na dniach od OIL ten magiczny numer. Dziwi mnie twoja amnezja wsteczna, przecież tak niewiele minęło, kiedy to Ty byłeś na 1. roku. Jeśli to nie skutek TBI to może wystarczy suplementować tiaminę i się poprawi?
Awatar użytkownika
fleciara
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 18:55

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: fleciara »

Fakt, wszystko nas stresuje, interesuje, denerwuje, podnieca, zastanawia albo przeraża. Ale co w tym dziwnego? Każdy z nas chciałby wszystko mieć zrobione jak należy, dobrze i w terminie. Nie wierzę, że starsi koledzy nie stresowali się swoim pierwszym rokiem
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Medycyna Lwów »

Tomq pisze:Doktór Kamil, biedni koledzy lekarze z konsylium24.pl jak dostaniesz na dniach od OIL ten magiczny numer. Dziwi mnie twoja amnezja wsteczna, przecież tak niewiele minęło, kiedy to Ty byłeś na 1. roku. Jeśli to nie skutek TBI to może wystarczy suplementować tiaminę i się poprawi?
no cóż, gratuluje dedukcji i znajomości mądrych skrótów i nazw - na coś te studia się jednak przydają, chwała Bogu.
A i zdziwiłbym się gdybyś zjawisko to nazwał amnezją następczą, więc po co nadmiar słów?

Btw. tym się różniła moja pozycja na 1 roku a obecnych tutaj ludzi, że na forum nie było żadnego albo prawie żadnego wątku na temat WUMu itp. i nie wiedziało się nic (a było jeszcze grono, gdzie pisali ciągli ci sami ludzie). W chwili obcnej są tu setki tysięcy postów i wiele tematów dt pierwszego roku więc pierwszym co bym zrobił to bym je przeczytał i ew. dopytywał, a pytania są wszędzie te same. Logiczne chyba co?
Awatar użytkownika
Salus aegroti
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2013, o 22:37

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Salus aegroti »

Powie ktoś gdzie się można najlepiej zintegrować z pierwszoroczniakami.warto jechać an obóz integracyjny do Chłapowa?
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Tomq »

Pytanie jest tylko takie - dlaczego tak Ci to przeszkadza, podnosi ciśnienie? Bo naprawdę nie znam powodu, dla którego się czepiasz. Po co nadmiar słów? Cóż, porównaj terminy TBI i amnezja następcza, pomijając, że objętościowo ten nadmiar jakoś nie działa, to merytorycznie się nie obydwa terminy nie pokrywają. Myślałem, że mogę uwierzyć w inteligencję odbiorcy, ale chyba trzeba jak krowie na rowie przetłumaczyć moje przemyślenia. Pisząc TBI miałem na myśli czy ktoś Cię mocno uderzył młotkiem w głowę?, a tiamina to taki ośli mostek do Korsakowa - może za dużo alkoholu?

Jeśli te studia na coś się przydają, to drogą tej samej dedukcji pójdę dalej - przed zdziwieniem myślałeś, że się nie przydają? Czyli mogę zrównać siebie, Ciebie i kolegów, którzy zaczynają studia za 2 miesiące?

Za każdym razem, kiedy to piszesz, z kontekstu da się odczytać jaki to jesteś przemądry i przeinteligentny, a reszta to debile. Nie można Ci jednak odmówić jednego, przeczytałem wiele Twoich postów i jakoś one mi niektóre sprawy rozjaśniały. Z wieloma postami się zgadzałem, kiedy to zjeżdżałeś ludzi, którzy pisali bez sensu, ładu i składu, pytali o rzeczy oczywiste albo po raz enty o to samo, co było powiedziane w 10 zbiorczych tematach. Super. ale często przesadzasz i czepiasz się o nic - mają swój temat, niech się podniecają ich pierwszym kontaktem z lekarzem medycyny pracy, byleby nie zakładali kolejnego z pytaniem o książki do anatomii albo kupowaniem czaszki.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Medycyna Lwów »

jak piszesz o z. Korsakowa to poznaj jego klinikę, zespół vs psychoza Korsakowa, zespól amnestyczny, konfabulacje dość charakterystycznej treści - jakoś mi to nie pasuje, ale co tam, psychiatrię miałem 2 lata temu więc mogę się mylić.

Nikomu nie zabraniam sie cieszyć, nawet z faktu że ktoś ma dłużej zaśw. med. pracy - każdy powód jest dobry, zwłaszcza że nie wiedzą co ich dokładnie czeka.
A że się czepiam to racja, tak mam, ale powiem Ci że wiele osób ma jeszcze gorzej i co więcej z takim też przyjdzie Ci nie raz pracować i za każdy niuans będzie zjechanie od gory do dolu czy robienie pod górę. Więc ja bym wręcz brał to za dobrą monetę. Ja zły vs cały dobry świat (zwł. środowisko medyczne).
Furbo
Posty: 18
Rejestracja: 1 lip 2013, o 08:25

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Furbo »

Chciałbym się dowiedzieć, gdzie mam dostarczyć to zaświadczenie od lekarza i czy ewentualnie mogę wysłać pocztą (wydaje mi się, że przy składaniu papierów pani z komisji wspominała o takiej możliwości, ale przed chwilą dzwoniłem na infolinię Informacji Rekrutacyjnej WUMu i znudzony pan w słuchawce nie był mi w stanie tego potwierdzić ).

Jak nie mogę, to gdzie i do jakiego pokoju mam to zanieść?

Jak mogę, to na jaki adres mam to wysłać i czy wsadzić ten świstek do jakiejś teczki opisanej czy jak?

Jak ktoś posiada jakieś info na ten temat i się ze mną nim podzieli, to będę bardzo wdzięczny.
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

[Link] Medycyna- 2013/14.

Post autor: Halius »

post346616.html?hilit=%C5%BCwirki%20i%20wigury#p346616

post565446.html?hilit=%C5%BCwirki%20i%20wigury#p565446

post567657.html?hilit=%C5%BCwirki%20i%20wigury#p567657

Przycisk Szukaj wciąż działa. Sprawdziłemprzed chwilą czy aby się nie popsuł i działa jak należy. Polecam na przyszłość
Furbo
Posty: 18
Rejestracja: 1 lip 2013, o 08:25

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Furbo »

Czyli twierdzisz, że nie znając adresu, na który mam wysłać, miałem ten adres wyszukać w tym temacie, wpisując w szukaj. ten adres?

Dzięki w każdym razie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości