studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
paulinus

Medycyna + chemia

Post autor: paulinus »

Witam obecnie jestem na 1 roku chemii na UWr i chciałabym zacząc za rok lekarski, mam w związku z tym pytanie czy na medycynie nie będą mi robili problemów z oryginalnym świadectwem, tzn mam oryginał w dziekanacie chemii i z tamtąd go niemoge wyciągnąc wiec co mam zrobic jeśli na medycynie chca koniecznie oryginał?
betka

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: betka »

Do paulinus: U mnie jest tak, Że aby uzyskać oryginał świadectwa, nalezy złoŻyć podanie w dziekanacie i zastąpić oryginał odpisem, a w umówionym terminie naleŻy je zwrócić.I tu juŻ wszystko się komplikuje, bo jesli to wszystko sie dzieje w obrębie jednej uczelni to pół biedy, jeden wydział zadowli się odpisem a drugi ma oryginał(oryginał powinien być chyba na podstawowym, czyli pierwszym kierunku), gorzej jak składa się na inną uczelnię i obie chcą mieć u siebie oryginały.
mala

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: mala »

a co sadzicie o studiowaniu medycyny i psychologii? myslicie ze to mozliwe technicznie? :P poza tym mam jeszcze pare pytan :) czy drugi kierunek mozna zaczac studiowac w tym samym czasie co pierwszy, czy np. dopiero po 1 roku? kolejne pytanie. czy aby dostac sie na studia wystarczy matura? czy sa jakies dodatkowe egazminy do danej uczelni? nie orientuje sie w tym za bardzo :P hehe prosze o odpowiedzi )
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: Iwus »

MiRACiDiUM pisze:, czy jest możliwe studiowanie jednego kierunku, ale realizowanie dwóch specjalności?
Wszystko zalezy od dziekana,ale na mojej uczelni kila osób chciałao tak zrobić i nie dostały na to zgody.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości