[Link] Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: indiana »

Luminesence, a który masz teraz numerek na rezerwie?
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Luminesence »

indiana pisze:Luminesence, a który masz teraz numerek na rezerwie?
Teraz mam 166.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: indiana »

Luminesence, trzeba czekać, wg mnie 200 osób do końca rekrutacji jeszcze na pewno się przewinie. Wierz mi, że wiem jak trudno uzbroić się w cierpliwość, ale innego wyjścia nie ma. Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Luminesence »

indiana pisze:Luminesence, trzeba czekać, wg mnie 200 osób do końca rekrutacji jeszcze na pewno się przewinie. Wierz mi, że wiem jak trudno uzbroić się w cierpliwość, ale innego wyjścia nie ma. Trzymam kciuki!
Ale jeszcze 200 z rezerwy czy tak ogólnie? Bo na rezerwie jestem 166 ale jeszcze trzeba doliczyć te 120 które dziś zostały zakwalifikowaneczyli razem daje 286
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: indiana »

Luminesence, 200 z rezerwy. Na pewno tylko część z zakwalifikowanych złoży dokumenty, a przecież trzeba brać jeszcze pod uwagę inne uczelnie, na których progi spadają, więc ludzie będą przenosić papiery.
Ja rok temu pod koniec sierpnia byłam na rezerwie gdzieś w okolicach 150 miejsca, więc sama widzisz - głowa do góry
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Luminesence »

indiana pisze:Luminesence, 200 z rezerwy. Na pewno tylko część z zakwalifikowanych złoży dokumenty, a przecież trzeba brać jeszcze pod uwagę inne uczelnie, na których progi spadają, więc ludzie będą przenosić papiery.
Ja rok temu pod koniec sierpnia byłam na rezerwie gdzieś w okolicach 150 miejsca, więc sama widzisz - głowa do góry
pod koniec sierpnia?
Hm zostały do końca lipca jeszcze 2 listy
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: indiana »

Luminesence, tak, potem we wrześniu w błyskawicznym tempie przewinęło się z rezerwy bardzo dużo osób, bo zastosowali metodę wysyłania deklaracji z potwierdzeniem chęci studiowania w Lublinie, więc wszystko poszło szybko i sprawnie. Może w tym roku też tak zrobią.
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Luminesence »

indiana pisze:Luminesence, tak, potem we wrześniu w błyskawicznym tempie przewinęło się z rezerwy bardzo dużo osób, bo zastosowali metodę wysyłania deklaracji z potwierdzeniem chęci studiowania w Lublinie, więc wszystko poszło szybko i sprawnie. Może w tym roku też tak zrobią.
O,to ciekawe,nie wiedziałam,że takie coś istnieje z tą deklaracją.
To jest rzeczywiście dobre rozwiązanie,bo szybciej listy się przesuną.
Awatar użytkownika
Lovenda
Posty: 40
Rejestracja: 3 cze 2013, o 17:06

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Lovenda »

A jak myślicie, czy w Warszawie dalej się będzie przesuwać co dwa dni o 12 miejsc czy też może o mniej albo przewidujecie jakiś skok i nagle przyjmą 40 osób?
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Piotrr »

ciekawe jak w szczecinie spadnie na drugej liscie. kiedy szczecin oglosi 2 liste inne miasta będą miały po 4-5 D gdyby tak 95% z listy pumowskiej wyemigrowalo dzieki obecnemu progowi do wrocka to by polecial chyba z 10 pkt na dol prog
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
moorisett
Posty: 571
Rejestracja: 26 lip 2012, o 09:56

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: moorisett »

Lovenda pisze:A jak myślicie, czy w Warszawie dalej się będzie przesuwać co dwa dni o 12 miejsc czy też może o mniej albo przewidujecie jakiś skok i nagle przyjmą 40 osób?
szczerze mówiąc nie liczę, żeby miała skoczyć teraz powyżej 10 osób - krk tak samo stoi w miejscu i raczej też w dół nie poleci - więc prawdopodobnie w pon będzie ostatnia lista, jeśli w ogóle będzie.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: halidor »

tez tak uważam
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Luminesence »

Alee.inne uczelnie dalej będą rekrutować,prawda?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości