[Link] Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Lovenda
Posty: 40
Rejestracja: 3 cze 2013, o 17:06

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Lovenda »

moorisett pisze:szczerze mówiąc nie liczę, żeby miała skoczyć teraz powyżej 10 osób - krk tak samo stoi w miejscu i raczej też w dół nie poleci - więc prawdopodobnie w pon będzie ostatnia lista, jeśli w ogóle będzie.
Czyli mogę na razie spokojnie jechać na wakacje będąC czterdziestaktóraś na liście
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Ósemka8 »

Myślicie, że jest szansa na spadek w Katowicach do 165?
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Luminesence »

&#3semka8 pisze:Myślicie, że jest szansa na spadek w Katowicach do 165?
Jak narazie obserwuje to progi praktycznie się pokrywają:

2013:
I-175(78%)II-170(82%)III-? 168(80-78%?)
2012:
I-175(82%)II-170(85%)III-168(80%) zakończyło się na:166
Awatar użytkownika
onemoretime1
Posty: 38
Rejestracja: 2 lip 2013, o 14:35

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: onemoretime1 »

od koleżanki nie ode mnie bo moje (marne) 157 nigdzie się nie wciśnie

stoma: lublin,zabrze 160 pkt (68 z bio)? jest szansa? bo na wawe stoma 256 nierealna nie?
tomekax72
Posty: 13
Rejestracja: 12 lis 2010, o 09:07

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: tomekax72 »

moorisett pisze:
Lovenda pisze:A jak myślicie, czy w Warszawie dalej się będzie przesuwać co dwa dni o 12 miejsc czy też może o mniej albo przewidujecie jakiś skok i nagle przyjmą 40 osób?
szczerze mówiąc nie liczę, żeby miała skoczyć teraz powyżej 10 osób - krk tak samo stoi w miejscu i raczej też w dół nie poleci - więc prawdopodobnie w pon będzie ostatnia lista, jeśli w ogóle będzie.
Kraków na lekarski już chyba w ogóle zakończył, bo stoma się cały czas przesuwa, a na leku jest od kilku dni, że przyjęli 342 osoby i one mają czas na złożenie papierów do 17. Czyli wychodzi na to, że tam już nikt nie aktualizuje. Swoją drogą ciekawe, bo w tamtym roku spadł 6 pkt i ciągle zastanawiam się czy to poleciało dopiero w sierpniu/ wrześniu czy co. A w Wawie powinien być decydujący ten tydzień. Obstawiam, że w pon. bedzie 270 bez minimum i koniec.
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Luminesence »

tomekax72 pisze:
moorisett pisze:
Lovenda pisze:A jak myślicie, czy w Warszawie dalej się będzie przesuwać co dwa dni o 12 miejsc czy też może o mniej albo przewidujecie jakiś skok i nagle przyjmą 40 osób?
szczerze mówiąc nie liczę, żeby miała skoczyć teraz powyżej 10 osób - krk tak samo stoi w miejscu i raczej też w dół nie poleci - więc prawdopodobnie w pon będzie ostatnia lista, jeśli w ogóle będzie.
Kraków na lekarski już chyba w ogóle zakończył, bo stoma się cały czas przesuwa, a na leku jest od kilku dni, że przyjęli 342 osoby i one mają czas na złożenie papierów do 17. Czyli wychodzi na to, że tam już nikt nie aktualizuje. Swoją drogą ciekawe, bo w tamtym roku spadł 6 pkt i ciągle zastanawiam się czy to poleciało dopiero w sierpniu/ wrześniu czy co. A w Wawie powinien być decydujący ten tydzień. Obstawiam, że w pon. bedzie 270 bez minimum i koniec.
Czyli już w następnym tygodniu powoli będą układać się już realne listy.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: indiana »

W tamtym roku CMUJ i WUM przyjęły jeszcze trochę osób pod koniec sierpnia/na początku września.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: halidor »

&#3semka8 pisze:Myślicie, że jest szansa na spadek w Katowicach do 165?
raczej nie, ale wszystko się moze zdarzyc
blackannce
Posty: 19
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:26

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: blackannce »

Witajcie
mam 147 i mam nadzieje ze na niest w lbn się dostane . To jest realne czy mam sie przygotowywac do poprawiania za rok
tomekax72
Posty: 13
Rejestracja: 12 lis 2010, o 09:07

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: tomekax72 »

indiana pisze:W tamtym roku CMUJ i WUM przyjęły jeszcze trochę osób pod koniec sierpnia/na początku września.
indiana, wiesz coś więcej o tym? Czy wiązało się to ze spadkiem progu i przyjęciem kilkunastu lub kilkudziesięciu osób czy to było tylko dzwonienie do pojedynczych kandydatów? (o takiej praktyce na wumie słyszałem- ktoś tam nie podpisze umowy i wtedy dzwonią indywidualnie że jest jedno miejsce np)

będe wdzieczny za info.
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Ósemka8 »

halidor pisze:
&#3semka8 pisze:Myślicie, że jest szansa na spadek w Katowicach do 165?
raczej nie, ale wszystko się moze zdarzyc
Ja właśnie też myślę, że słabe szanse, ale koleżance bardzo zależy. Nie wyobraża sobie siedzenia w domu kolejnego roku.
Aith
Posty: 300
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:20

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Aith »

A ile ma z bio koleżanka?
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Ósemka8 »

Z tego co wiem to 82.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości