ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Giardia Lamblia »

Igor_Piotr pisze:Ale kocówę ci zrobią chłopie coś czuję, jak rozszyfrują. Może tak być.
Chyba że masz cechy kameleona .
Tutaj już nie ma czego rozszyfrowywać, zagadka rozwiązania
Igor_Piotr
Posty: 38
Rejestracja: 14 maja 2011, o 22:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Igor_Piotr »

Mamusia?! To Ty?
Jezu.

esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

Ja tylko dopiszę, że od wyników z matur było bardzo dużo czasu na przemyślenia i na to żeby zdecydować, na której uczelni chce się studiować

Igor_Piotr
Posty: 38
Rejestracja: 14 maja 2011, o 22:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Igor_Piotr »

Pewnie,ze bylo. Przeciez tu ludzie ogarnieci pisza.

Awatar użytkownika
mistrzu99
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2013, o 14:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mistrzu99 »

randomlogin pisze:Mistrzu, ale czytaj ze zrozumieniem. W poprzednim poscie napisalem, ze zapewne wiekszosc zrobilaby tak samo na twoim miejscu. Nie wiem kim sa, trudno wiec zebym po kolei wymienial nicki z forum i liczyl ze trafie - ale ujalem ich w tej wiekszosci. Ja nie widze w tym co teraz robisz nic zdroznego - ty SAM tak uwazales. I jeszcze masz czelnosc nazywac ludzi hipokrytami?
Drogi randomloginie jeśli Mistrzu, to tylko do mnie, bo nazwa ta jest zastrzeżona dla mojej osoby - to po pierwsze, a po drugie, ten temat nazywa się ŚUM - rekrutacja, a nie problemy etyczne halidora, kczerkwaskiej i randomlogina. Proste, prawda?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: problemy etyczne halidora, kczerkwaskiej i randomlogina

Post autor: lith »

czyli trzeba zmienić temat.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: randomlogin »

E, tutaj zwracajac uwage na to jak sie tematy nazywaja to do 90% calkiem merytorycznych informacji by sie nie dalo dotrzec, taki lokalny folklor. A zastosowanie slowa mistrz sprobuje zapamietac, choc moze byc ciezko. A, i BTW, ja nie mam problemow etycznych biezacych, bo w zaden sposob mnie to nie dotyczy - ale dobrze sie bawie widzac drastyczne transformacje jakie staly sie udzialem Niektorych tutaj.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2013, o 21:40 przez randomlogin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mistrzu99
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2013, o 14:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mistrzu99 »

-MatMati- pisze:mistrzu99, Sami ciągniecie. i ciągle macie jakieś wąty.
i po trzecie nie mam żadnych wątów, a jak już to złote myśli pozdrowienia dla kota z serem na głowie
Awatar użytkownika
Piotreklek
Posty: 179
Rejestracja: 29 cze 2013, o 15:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Piotreklek »

halidor, przyjemnego rozmyślania nad wyborem uczelni, tylko niech Ci żyłka nie pęknie od tego wysiłku.
Awatar użytkownika
fitzpleasure
Posty: 14
Rejestracja: 5 lip 2013, o 14:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: fitzpleasure »

nie stresujcie się koledzy gdy jakieś ziomki nie chcą zabrać papierów.
dostaniecie się tak czy siak, a zła karma do tamtych pewnie wróci w trakcie roku akademickiego, bo zwykle Ci, którzy dostają się z późniejszych list są bardziej zdeterminowani jeśli o naukę chodzi i lepiej na tym wychodzą -)

trzymam kciuki, i mam nadzieję zobaczyć Was w październiku w Mordorze -)
Awatar użytkownika
Samael69
Posty: 45
Rejestracja: 29 cze 2013, o 22:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Samael69 »

Ludzie ogarnijcie się, poruszyliście temat który jest indywidualną sprawą każdego z osobno i to czy blokuje miejsce na liście czy nie to jego sprawa, zapłacił za rekrutacje więc ma prawo być na liście jak mu się podoba, nikt mu nie rozkaże.
mistrzu99 pisze:.wnoszę o zakończenie tego intrygującego wątku rozmowy!
Przeczytajcie z uwagą słowa wielkiego mistrza99 ( którego pozdrawiam ) bo ma rację i go popieram, ludzie zajmijcie się czymś pożytecznym a nie .
Co niektórym polecił bym maść
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

ahaha, normalnie jakbym widziała kłótnie na grupie mojego roku, zapewniam Was, że znajdziecie i w ciągu roku czas na takie dyskusje. Podpowiadam, ze jak zejdziecie na tematy religijne to będzie naprawdę wesoło.

do rzeczy: Tym, którzy jednak zostają w Kato polecam moje materiały na 1 rok
Awatar użytkownika
bradykinina
Posty: 90
Rejestracja: 5 lip 2013, o 20:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: bradykinina »

Brawo Samael69 ta maść może się przydać co po niektórym Osoby które czekają na spadek progów mogą tylko czekać. Zapewniam was że wasza irytacja nie sprawi, że ktoś wyciągnie papiery. Progu też nie obniżycie niestety. Trochę więcej spokoju.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości