przenosiny na farmację

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Natalkaad
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2013, o 07:33

przenosiny na farmację

Post autor: Natalkaad »

Witam!
W tym roku dostałam się na analitykę medyczną. Jednakże moim marzeniem jest farmacja. porównując zeszłoroczne rozkłady zajęć miałabym po pierwszym semestrze do tyłu tylko zajęcia z anatomii. Czy istnieje możliwość przeniesienia się po zaliczeniu I semestru z analityki na farmę? Czy będę musiała ponosić opłaty za różnice programowe? i czy wszystkie przedmioty które się pokrywają zostają przepisane?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: przenosiny na farmację

Post autor: Hogwartnik »

Raczej nie ma przenosin, wszyscy moi znajomi dostawali się oddzielnie na farmację i owszem mięli poprzepisywane oceny, ale tylko częściowo. Było czasem tak, że nie mięli egzaminu już, ale za to musieli nadrabiać różnice w ćwiczeniach itd. Chemia jest trochę bardziej rozszerzona na farmacji jakby, są różnice w ECTSach i godzinach.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: przenosiny na farmację

Post autor: deVries »

Nie da się pominąć rekrutacji, musisz dostać się na farmacje i dopiero wtedy kombinować z przepisywaniem przedmiotów. We Wrocławiu na I semestrze sporo przepisywali - fizjologię, anatomię, biologię z genetyką, biofizykę chyba też.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post