UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
dominika405
Posty: 84
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 16:37

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: dominika405 »

Ja jak sprawdzałam to mam pks o 6.20 także ja też jestem przygotowana na taką godzinę.A jak będziesz jechała?
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: micra »

Z Krakowa o 1 w nocy autobusem przewozowym do Warszawy
później miałam też tym autobusem jechać, to nie PKSy
z Warszawy mozemy juz jechać razem. Jedziesz sama czy z kimś?
Awatar użytkownika
dominika405
Posty: 84
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 16:37

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: dominika405 »

Sama,bo nikogo z moich znajomych nie interesuje wyjazd do takiej mieścinki jak Olsztyn z Warszawy
O 1 rano?Nieźle.A na jaki dworzec dojedziesz?
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: micra »

na Zachodni albo na Centralny
Awatar użytkownika
dominika405
Posty: 84
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 16:37

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: dominika405 »

To przyjeżdżaj na Zachodni,bo mam tam bliżej.Spokojnie sobie poradzisz.Są znaki i po prostu trzeba iść za tłumem
Jeśli się dostanę to możemy się umówić,że po Ciebie gdzieś wyjdę i razem pójdziemy na autobus(to ten sam dworzec,więc łatwo trafić). Tyle tylko,że stamtąd (zachodni) miałybyśmy jedynie autobus 6.15 ew. 7.45,bo reszta jest za późno(przynajmniej tak podaje e-podróżnik)
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: micra »

właśnie spóźnienia mogą być, więc nie można planować co do minuty
a o której są te autobusy w Olsztynie
Awatar użytkownika
dominika405
Posty: 84
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 16:37

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: dominika405 »

Wysyłam Ci pw także zerknij sobie

Teraz aby się tylko dostać.
Awatar użytkownika
CoffeeDrinker
Posty: 46
Rejestracja: 4 gru 2012, o 17:29

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: CoffeeDrinker »

Hej Dziewczyny : - ) Dominika405 też poprawiałaś maturę w tym roku? Mamy tyle samo punktów mam cichą nadzieję na środę, zawsze dużo lepiej wcześniej niż później. chociaż za każdym razem jak czytam Micre to mam etap: no nieee to mi nie pójdzie :- D
Micra masz talent do demotywacji:- )
Jak w środę się okaże, że wypaliło (odpukać w niemalowane) to jade od razu w czwartek :- D
Awatar użytkownika
dominika405
Posty: 84
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 16:37

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: dominika405 »

Coffee,tak poprawiałam.Średnio mi wyszło stąd takie a nie inne punkty Rozumiem,że Ty również? Ja sama nie wiem jak to będzie w tym progiem.W środę będę do nich dzwoniła żeby się dowiedzieć jaki jest.
Awatar użytkownika
edycja
Posty: 13
Rejestracja: 14 lip 2013, o 12:23

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: edycja »

wiem, że podanie mam złożyć do kierownika akademika, czyli w naszym przypadku jest to DOM STUDENTA NR 3 (?), jak daleko jest on od tej biblioteki gdzie będę składała teczkę z dokumentami? trafię? D

i jeszcze pytanko- mam wysiąść na stacji Olsztyn Główny i potem da radę dojść, czy trzeba dojechać PKS-em?

wybaczcie, że tak męczę *
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

edycja, jak wyjdziesz z biblioteki głównymi drzwiami, idziesz w lewo, mijasz stadion AZS (będzie po twojej lewej stronie) i po prawej masz duży, prostokątny, łososiowy budynek, na którym wśród drzew prześwituje wielki napis DS3. Tuż obok będzie siedziba fundacji ŻAK.
Udanej drogi

A jak patrzę na mapę Olsztyna, to zdecydowanie bliżej uczelni jest dworzec zachodni, ale i tak lepiej jechać autobusem. Chyba że lubisz bardzo długie przechadzki.
Awatar użytkownika
edycja
Posty: 13
Rejestracja: 14 lip 2013, o 12:23

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: edycja »

anytsuj pisze:edycja, jak wyjdziesz z biblioteki głównymi drzwiami, idziesz w lewo, mijasz stadion AZS (będzie po twojej lewej stronie) i po prawej masz duży, prostokątny, łososiowy budynek, na którym wśród drzew prześwituje wielki napis DS3. Tuż obok będzie siedziba fundacji ŻAK.
Udanej drogi

A jak patrzę na mapę Olsztyna, to zdecydowanie bliżej uczelni jest dworzec zachodni, ale i tak lepiej jechać autobusem. Chyba że lubisz bardzo długie przechadzki.
seerdecznie dziękuję za odpowiedź ** no jakoś sobie tam poradzę D
Awatar użytkownika
dominika405
Posty: 84
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 16:37

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: dominika405 »

SGGW spadło do 151,a to dopiero drugi próg.
Mam nadzieję,że dzięki temu Olsztyn spadnie jeszcze o 3 punkty
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości