ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mihhu »

Rok temu miedzy 3/4 lista zwolnilo sie ponad 80 miejsc.
Kiedy teraz bedzie lista na stome
kolczatka
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2013, o 11:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kolczatka »

Mihhu, jutro
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wok »

mselusive pisze:
wok pisze:
pitazz pisze:Pomyliłem imię matki z imieniem ojca, nie wiem jak to się stało, byłem pewien, że mam dobrze, teraz patrze, a tu zonk
ja otworzyłem podanie i zobaczyłem, ze mam źle źródło utrzymania ale można edytować nadal klikasz po lewej dane osobowe, potem edytuj, zmieniasz i od razu masz nowe podanie w razie potrzeby
jj, nie rób tego ! ja tak zrobiłam, zobaczyłam, że mam źle wpisane miejsce urodzenia w dzień, kiedy dowoziłam papiery. więc elegacko sobie kliknęłam edytuj", zmieniłam złą informację, dałam zapisz", wydrukowałam elegancko nowe podanie, pojechałam i
spędziłam 45 minut w biurze, bo panie z dziekanatu były w szoku, że udało mi się coś poprawić w systemie, bo to wszystko jest zablokowane! i przecież jak już się jest przyjętym to NIE WOLNO niczego edytować"
było stresująco, a już zwłaszcza, jak jedna pani patrzyła na mnie bez słowa chyba z minutę, spojrzenie godne potępienia, po czym wreszcie wróciła jej mowa i szybko pobiegła do swojego biurka wzywać informatyków po pół godzinie pani z dziekanatu wróciła i oświadczyła, że mogę iść nie dostałam żadnego potwierdzenia (ale to chyba nikt) i w zasadzie spędziłam tam dodatkowe 45 minut bez żadnego powodu
ludzie wychodzili po 10 minutach, a ja stałam. i stałam. aż przybyli informatycy, nie wiem po co może myśleli, że się włamałam do systemu ?
tak czy inaczej, z własnego doświadczenia radzę tam niczego nie ruszać i wyjaśnić osobiście na miejscu
hahha nie wiem czy mam sie śmiać z SUMU czy płakać hahhaa już za późno ale zrobiłem to przed zakwalifikowaniem i jest to chyba mało istotna sprawa, może nawet nie zauważą no ale trudno najwyzej spedzę tam godzine więcej wywalić mnie nie moga hahha to nie moja wina, ze mają nieudane serwery
Awatar użytkownika
mistrzu99
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2013, o 14:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mistrzu99 »

AAAAAAAAAAAA dostałem się na medycynę! nawet nie wiecie jak mi się ręce trzęsą - ledwo piszę.
esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

haha, mam tak samo taka radość, że aż się nie mogę skupić nad niczym
asklepios23
Posty: 126
Rejestracja: 14 sie 2012, o 11:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: asklepios23 »

Ja również zakwalifikowany do katowic. I takze rano usunalem informacje (w danych osobowych) o tym, ze aktualnie studiuje bo zrezygnowałem w zeszłym tygodniu, ale podobnie jak michal uważam, ze nie będzie w związku z tym negatywnych konsekwencji. Pozdrawiam wszystkich ŚUMowców.
miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

to co, jutro sie widzimy na Ligocie?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Jaki próg dziś?
szizii
Posty: 170
Rejestracja: 17 sie 2009, o 12:30

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: szizii »

168
Awatar użytkownika
La Morte Vivante
Posty: 59
Rejestracja: 28 mar 2013, o 11:07

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: La Morte Vivante »

A o ile miejsc przesunęła się lista?
chemia pwsz
Posty: 79
Rejestracja: 18 lip 2013, o 15:40

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: chemia pwsz »

Brakuje mi 150 miejsc !

Btw czy jakbym potwierdził stome to czy bd nadal brał udział w rekrutacji na lekarski czy juz nie bo nie wiem czy jutro w srode jechac do zabrza potwierdzi stome i potem dac paiery na lek
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: skface »

168 w lipcu, ale mam ból dupy

La Morte Vivante, mistrzowski blog i styl pisania, nie przypominam sobie, żeby ostatnio nawet jakaś książka przypadła mi tak do gustu.
Awatar użytkownika
kindziaa
Posty: 69
Rejestracja: 17 sty 2013, o 22:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kindziaa »

gratuluję wszystkim którzy się dostali! nie dziwię się trzęsącym rękom, wybuchom płaczu itd
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości