CMUJ Lekarski 2013/14

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: Pani_M »

czyli to znaczy że jeszcze w poniedziałek może się przesunąć lista ?
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: czytowazne »

Ok, dzięki. To znaczy, że jeśli zaliczę rok stomy to jakieś szanse są?

Może się lista przesunąć w poniedziałek
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: randomlogin »

Zawsze byly, znam takie osoby wiec to nie byla czysta teoria. Teraz niestety program pierwszego roku stomy i lekarskiego sie duzo duzo bardziej rozjechal, wiec pewnie bedzie trudniej - dopiero teraz, w te wakacje, beda podejmowane pierwsze takie decyzje, wiec poki co trudno wiecej powiedziec.
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: Pani_M »

dzwoniłam do przemilej pani z UJ i mówiła że nic nie wie na temat studentów pierwszego roku którzy rekrutują sie ponownie, nie może sprawdzić ile osób przyjął system i czy jest to nadmiar i nie umie powiedzieć kiedy będzie kolejny nabór W takim razie nie wie nic, a co za tym idzie ja również nie wiem nic
Awatar użytkownika
karoorient
Posty: 44
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:54

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: karoorient »

Pani_M pisze:dzwoniłam do przemilej pani z UJ i mówiła że nic nie wie na temat studentów pierwszego roku którzy rekrutują sie ponownie, nie może sprawdzić ile osób przyjął system i czy jest to nadmiar i nie umie powiedzieć kiedy będzie kolejny nabór W takim razie nie wie nic, a co za tym idzie ja również nie wiem nic

Hahah, typowe panie z UJ^^zawsze wszystko wiedząxP
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: york »

"wszystko wiedzą", oprócz jednej pani, która zawsze wie, tylko, że nie zajmuje się rekrutacją
marcinek
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2013, o 18:38

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: marcinek »

Czy ktoś z Was ma już zaświadczenie od lekarza medycyny pracy? Gdzie polecilibyście się udać, żeby było w miarę szybko? Bo już jedną przychodnię z listy zaliczyłem, gdzie po zarejestrowaniu się babeczka stwierdziła mi, że mnie nie przyjmie, bo nie ma uprawnień na promieniowanie jonizujące.
Awatar użytkownika
per_pedes
Posty: 107
Rejestracja: 19 lip 2012, o 20:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: per_pedes »

Pani_M pisze:dzwoniłam do przemilej pani z UJ i mówiła że nic nie wie na temat studentów pierwszego roku którzy rekrutują sie ponownie, nie może sprawdzić ile osób przyjął system i czy jest to nadmiar i nie umie powiedzieć kiedy będzie kolejny nabór W takim razie nie wie nic, a co za tym idzie ja również nie wiem nic
to ja Ci powiem. wedlug USOSA jest 101 osob, ale ile z nich ma sesje wrzesniowa nie jestem w stanie Ci powiedziec.
Awatar użytkownika
per_pedes
Posty: 107
Rejestracja: 19 lip 2012, o 20:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: per_pedes »

marcinek pisze:Czy ktoś z Was ma już zaświadczenie od lekarza medycyny pracy? Gdzie polecilibyście się udać, żeby było w miarę szybko? Bo już jedną przychodnię z listy zaliczyłem, gdzie po zarejestrowaniu się babeczka stwierdziła mi, że mnie nie przyjmie, bo nie ma uprawnień na promieniowanie jonizujące.

hahahahahaha, ja poszlam u siebie, wlasciwie nie u siebie, ale niedaleko mnie:P (czyli nie w krk), babka mnie tylko spytala: nie ma zadnych schorzen? i wypisala papierek za 30zl ah, jeszcze spytala czy lek-dent to to co dawna stomatologia:P i tyle:P
pannajablkowa
Posty: 4
Rejestracja: 6 mar 2013, o 16:48

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: pannajablkowa »

per_pedes,

Te 101 osób widzisz jako studentów zaczynających od października?
Ja dzwoniłam tam w piątek i powiedziano mi, że miejsce się zwolni, gdy ktoś wycofa swoje dokumenty, a na razie limit wyczerpany.
Awatar użytkownika
per_pedes
Posty: 107
Rejestracja: 19 lip 2012, o 20:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: per_pedes »

pannajablkowa pisze:per_pedes,

Te 101 osób widzisz jako studentów zaczynających od października?
Ja dzwoniłam tam w piątek i powiedziano mi, że miejsce się zwolni, gdy ktoś wycofa swoje dokumenty, a na razie limit wyczerpany.

no nie, bo nie wiadomo ile osob przyniesie zaswiadczenie lekarskie i ile ludzi ma poprawke we wrzesniu. te 101 osob to osoby ktore zlozyly papiery.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: york »

marcinek pisze:Czy ktoś z Was ma już zaświadczenie od lekarza medycyny pracy? Gdzie polecilibyście się udać, żeby było w miarę szybko? Bo już jedną przychodnię z listy zaliczyłem, gdzie po zarejestrowaniu się babeczka stwierdziła mi, że mnie nie przyjmie, bo nie ma uprawnień na promieniowanie jonizujące.
jak chcesz w krk, to polecam na mazowieckiej
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: Pani_M »

Z tego co wysłała mi per_pedes, czyli z listy osób które są przyjęte na lekdent i z listy z wynikami z erk wywnioskowałam:
tylko 48 osób z tych 140 zakwalifikowanych jest na liście jaką wysłala per_pedes, w tym 15 osób z 93roku i 5 zlt 93roku.
nie mam pojęcia gdzie są kolejne 53 osoby i co to znaczy
Ostatnio zmieniony 22 lip 2013, o 23:41 przez Pani_M, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości