ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
chemia pwsz
Posty: 79
Rejestracja: 18 lip 2013, o 15:40

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: chemia pwsz »

chodzi mi o stome i lek na Sum
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mikolai »

W okolicy uczelni jest czynne ksero?
Aleksandra123
Posty: 29
Rejestracja: 29 cze 2013, o 11:01

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Aleksandra123 »

chemia pwsz pisze:Czy jakbym złozył na stome we srode to juz nie moge wziaśc papierów i isc na lek ? jak to z tym jest ?
A skąd taki pomysł? To dwie odrębne rekrutacje. Wydaje mi się, że jedno nie ma nic wspólnego z drugim. No, ale mogę się mylić. W razie czego niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu Ja mam zamiar najpierw złożyć na stomatologię (jak już się w końcu dostanę ), a później w razie jakby się udało z lekarskim to przenoszę papiery i nie przyjmuję do wiadomości, że tak nie można
kamaalimak
Posty: 52
Rejestracja: 28 cze 2013, o 11:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kamaalimak »

Złożyłam rezygnację z moich obecnych studiów, myślicie że mogę usunąć info o aktualnej uczelni z podania na śum czy zostawić jak jest ?
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Ósemka8 »

kamaalimak, ja radziłabym zostawić i najwyżej na miejscu to wyjaśniać. Przy składaniu dokumentów i tak wypełnia się różne kartki, a jedna z nich dotyczy właśnie tego, czy się studiuje jakiś inny kierunek, lub czy się studiowało i ile punktów ECTS się wykorzystało.
Ktoś wyżej pisał, że miał problemy przez to, że zmienił dane w systemie.
asklepios23
Posty: 126
Rejestracja: 14 sie 2012, o 11:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: asklepios23 »

Ja rano zmieniłem ta informacje w danych osobowych, a rezygnacje w zeszłym tygodniu skladalem. Mysle, ze skoro nie jest to zablokowane to znaczy, ze można.
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Ósemka8 »

Pewnie można w takim razie, ale wiem, że jakaś dziewczyna miała z tym problem. Twierdzili, że skoro zatwierdziła wcześniej dane to nie powinna zmieniać, bo im się coś tam nie zgadza. Koniec końców chyba to jakoś w końcu rozwiązali i może już biorą pod uwagę to, że można te dane zmieniać
kamaalimak
Posty: 52
Rejestracja: 28 cze 2013, o 11:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kamaalimak »

Dzięki Zastanowię się jeszcze zanim wydrukuję podanie, ale może zostawie jak jest, skoro można to potem wyjaśnić
pitazz
Posty: 50
Rejestracja: 20 gru 2012, o 21:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: pitazz »

kamaalimak albo napisz do nich, żeby Ci sami zamienili, ja wczoraj napisałem, i dzisiaj już mam wszystko elegancko w podaniu
Awatar użytkownika
Piotreklek
Posty: 179
Rejestracja: 29 cze 2013, o 15:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Piotreklek »

Fakt, że tegoroczny próg na III liście jest taki jak zeszłoroczny na IV napawa mnie ogromną radością:D

Gratuluję wszystkim, którzy się dostali!
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pani_M »

nie ma jeszcze nikogo kto oczekuje nowej listy na stome ?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mihhu »

Ja czekam. Moja siostra pewnie dzis sie dostanie 167(77 biol).
Patrzac na ilosc wolnych miejsc prog moze byc nawet jeszcze nizszy, zalezy ile osob zabrało papiery.

Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pani_M »

przesunie się około 90 miejsc więc się dostanie, ja tez liczę na tą liste :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości