Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
skouo
Posty: 162
Rejestracja: 20 lis 2012, o 15:12

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: skouo »

hmm, polski jest w rekrutacji?:P
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Jannx »

polski x 0,1, angielski 0,1 lub 0,2 zależy czy P czy R i jeden do wyboru: biologia (0,7), chemia, matematyka, fizyka i coś tam jeszcze (0,6)
dziwny przelicznik troche
PIOz
Posty: 84
Rejestracja: 4 lip 2013, o 21:57

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: PIOz »

Za 0,1 z polskiego to nawet szkoda wysiłku Twojego.
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Jannx »

czy ja wiem. przy 70% to już 7 punków, a że angielski zadaje na podstawie to sie przyda
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: annusza »

Mi też polski może się przydać - planuję składać awaryjnie na Politechnikę Gdańską. Jednak trochę ciemno widzę te moje wyniki z polskiego, a tym bardziej z angielskiego .
Awatar użytkownika
fructosum
Posty: 819
Rejestracja: 24 cze 2013, o 16:46

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: fructosum »

oj tam, nie przejmujcie się polskim, serio:D akurat myślę, ze egzaminatorzy w tym roku całkiem dobrze ocenili matury z polskiego- u mnie prawie każdy w klasie miał lepszy wynik na maturze normalnej niż na próbnej, jak rozmawiałam z niektórymi znajomymi to też tak mieli. Jeden kumpel jednej próbnej nie zdał, a drugą na 30 %, a maturę ostateczną napisał na 60 parę i to też tylko na streszczeniach.
Light12
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2012, o 15:29

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Light12 »

Cześć wszystkim. Poszukuję osób chętnych do wspólnej nauki do matury. Zainteresowanych proszę o wysłanie prywatnej wiadomości.
Awatar użytkownika
Rogata
Posty: 84
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 13:53

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Rogata »

Polskim naprawdę nie macie powodu, by się martwić . Jeżeli ja przy zagrożeniu z tego kochanego przedmiotu, próbnej napisanej na 33%, właściwą napisałam na 90%, to Wam też się uda . A nie przeczytałam żadnej lektury z tych szkolnych (wolałam zamiast tego czytać moją literacką miłość, czyli fantastykę ) i nie wysilałam się jakoś szczególnie, by nauczyć się pisać czy coś w ten deseń - umiejcie ogólne założenia epok, to moim zdaniem wystarczy .
ind
Posty: 67
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:14

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: ind »

żarcie, dieta, muzyka, sernik, polski i inne przedmioty. - a jak u Was z chemią i biologią?

ps. ruszyłam komórkę
Awatar użytkownika
Malinka23
Posty: 104
Rejestracja: 8 cze 2012, o 16:49

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Malinka23 »

Polskiego podobno nie da się nie zdać
plecha
Posty: 103
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:05

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: plecha »

Wybaczcie za taką ordynarną reklamę, ale mam sporą ilość materiałów do sprzedania (m. in. z Kursów Sikory) i innych bardzo przydatnych.
laso
Posty: 13
Rejestracja: 8 cze 2013, o 11:24

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: laso »

A ja mam z kolei inne pytanko, tak z ciekawości, czy po studium medycznym ma się jakieś dodatkowe punkty na lekarski? Wczoraj takie coś obiło mi się o uszy, a w internecie nie mogę nic konkretnego znaleźć.
PIOz
Posty: 84
Rejestracja: 4 lip 2013, o 21:57

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: PIOz »

laso pisze:A ja mam z kolei inne pytanko, tak z ciekawości, czy po studium medycznym ma się jakieś dodatkowe punkty na lekarski? Wczoraj takie coś obiło mi się o uszy, a w internecie nie mogę nic konkretnego znaleźć.
Nie ma, liczą się tylko wyniki maturalne + olimpiady.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości