Rejestracja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Passiflora »

sophie321 pisze:A to jest tak ze dostane od nich skierowanie czy mam sobie cos drukowac i zawiezc juz to zaswiadczenie w tym tygodniu razem z innymi papierami ?
Mo?esz wydrukowa? wzór za?wiadczenia teraz, zrobi? badanie prywatnie i zawie im komplet dokumentów, a mo?esz jecha? bez za?wiadczenia, oni dadz? Ci skierowanie na badania i zrobisz sobie bezp?atnie na miejscu Czas na dostarczenie masz do 20.08, wi?c spokojnie.
Zapomnia?am doda?, ?e na lekarski i na biotechnologi? nie jest wymagane za?wiadczenie od lekarza medycyny pracy.

Oleslawa
Posty: 32
Rejestracja: 5 lip 2013, o 11:18

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Oleslawa »

Na forum IRK 2013 pad?o takie pytanie i odpowied? od Maderatora:

Ja chcia?bym si? upewni? jako to jest z tymi badaniami, na kierunku lekarskim. By?em dzisiaj w CM w UKR, po skierowanie na badanie, jednak?e go nie otrzyma?em i zosta?em poinformowany, ?e nie jest konieczne wykonanie tych bada? na kierunku lekarskim. Czy to jest pewna infromacja?

Dr Anna Hnatyszyn-Dzikowska - moderator lipiec 11 Tak, ta informacja dotyczy Wydzia?u Lekarskiego- kierunku lekarskiego i kierunku biotechnologia. Na pozosta?ych kierunkach bez zmain wymagane s? za?wiadczenia lekarskie.
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Passiflora »

I tak pó?niej wszystkich wysy?aj? jeszcze raz na badania, nie ma znaczenia na jakim kierunku si? jest

klmn
Posty: 86
Rejestracja: 12 lip 2013, o 11:52

Re: Rejestracja 2013

Post autor: klmn »

czyli nie musz? nic zawozi? od lekarza tak? tego takiego ma?ego za?wiadczenia te? nie?
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Passiflora »

sophie321 pisze:czyli nie musz? nic zawozi? od lekarza tak? tego takiego ma?ego za?wiadczenia te? nie?
Nie musisz jecha? na badanie lekarskie. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z ma?ym za?wiadczeniem

klmn
Posty: 86
Rejestracja: 12 lip 2013, o 11:52

Re: Rejestracja 2013

Post autor: klmn »

mam takie ma?e za?wiadczenie, które dosta?am jeszcze od piel?gniarki w liceum ale z tego co sie orientuje to jeszcze jest potrzebne jakie? takie drukowane a4 , albo co? mi sie pomyli?o P
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Passiflora »

Nie, w takim razie to te? nie jest potrzebne

v01
Posty: 48
Rejestracja: 10 lip 2012, o 21:51

Re: Rejestracja 2013

Post autor: v01 »

Passiflora pisze:
niedostepna pisze:Co ja najlepszego zrobi?am. Nie wiedzia?am, ?e gdy dosta?am si? na farm? i nie z?o?y?am papierów, to jednocze?nie wykre?laj? mnie te? z leku. Czy kto? wie, czy da si? cokolwiek z tym jeszcze zrobi
No nic nie da si? zrobi?. Niedostarczenie dokumentów jest to równoznaczne z rezygnacj? ze wszystkich kierunków.

Przepraszam, ale czy kto? móg?by mi to wyt?umaczy Czy to oznacza, ze jesli kto? dostanie sie np. na stom? i czeka na listy na lekarski i nie z?o?y dokumentów na stom?, to wykre?laj? go i ze stomy i z listy lekarskiego, jesli nawet na lekarski sie jeszcze nie dosta Prosz? o odpowied?

Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Mihhu »

Rekrutacja w bydgoszczy dziala na zasadzie priorytetow.
Jest jedno konto rekrutacyjne i z niego wybierasz kierunki, które Cie interesuj? ( z tego co pami?tam max 3)
Je?eli dostaniesz si? na kierunek o wy?szym priorytecie automatycznie zostajesz wykre?lony z tego z ni?szym.
Dzia?a to te? w drug? stron?, je?li nie z?o?ysz papierów, a dosta?e? si? na kierunek o ni?szym priorytecie jeste? wykre?lany ze wszystkich.

U nas nie ma stomy, wi?c nie da si? na ni? rejestrowa?
v01
Posty: 48
Rejestracja: 10 lip 2012, o 21:51

Re: Rejestracja 2013

Post autor: v01 »

Rozumiem. W Bydgoszczy jestem zarejestrowana tylko na lekarskim i o tym nie wiedzia?am /. Dzi?kuje za informacje . Jednak na SUM-ie nie ma chyba takiego systemu, prawda?

Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Mikolai »

Dokumenty trzeba wys?a? w bia?ej, wi?zanej teczce? Jest jaki? wzór podpisania?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Mihhu »

v01, na ?umie nie ma tego systemu.
v01
Posty: 48
Rejestracja: 10 lip 2012, o 21:51

Re: Rejestracja 2013

Post autor: v01 »

Mihhu, bardzo dzi?kuje za pomoc

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości