Biotechnologia UJ 2013/14

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Awatar użytkownika
Wru
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2013, o 19:20

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: Wru »

Ołkej, dzisiaj właśnie dokonałam wpisu

Ja nie jestem niespełnionym lekarzem, wręcz przeciwnie - jestem spełnionym nie-lekarzem, o. Nigdy mnie na medycynę nie ciągnęło, pomimo całej elitarności zawodu (mogę to tak określić? ). Nie z powodu ilości nauki, z tym bym sobie poradziła, ale raczej nie jestem dobra w kontaktach z ludźmi. Wymsknęłam się presji rodziny co prawda, ale jednocześnie wykopało mnie na drugi koniec kraju. Ale to nic. Nie zginę. Chyba.
Fivex
Posty: 99
Rejestracja: 14 gru 2011, o 19:06

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: Fivex »

No ja też za ludźmi nie przepadam ale wziąłbym taką specjalizację po której z ludźmi rozmawiać nie trzeba, bo robią to pielęgniarki. Albo pacjenci są martwi.
kaskaa1594
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2013, o 13:12

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: kaskaa1594 »

Cześć wszystkim dołączam się do grona studentów biotechnologii dostałam się w drugiej turze, bo niestety mój wynik maturalny nie był zachwycający, ale ulga że już po wszystkim może i po części żaluję że nie udało się z medycyną ale szczerze mowiac kazdego dnia jeszcze bardziej się upewniam w tym, że jest tak jak miało być więc mimo wszystko jestem pozytywnie nastawiona i wiem, że musi być dobrze szczegolnie, jezeli będzie się wsrod super ludzi
Pozdrawiam!
Fivex
Posty: 99
Rejestracja: 14 gru 2011, o 19:06

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: Fivex »

Podejrzewam że w październiku okaże się kto będzie w grupie wielkich geniuszy którzy podkładają sobie nogi i nie dają za nic w świecie notatek a kto będzie miał zamiar żyć w zgodzie z innymi
moooniq
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2013, o 11:20

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: moooniq »

Hej Ja wtedy tak się martwiłam, że się nie dostanę, a było to zupełnie zbędne. Witam wszystkich studentów Biotechnologii Wie ktoś może, gdzie należy dostarczyć to zaświadczenie lekarskie? Na stronie UJ jest napisane, że do Działu Rekrutacji na studia, czyli na Gołębią, czy na Gronostajową? Z góry dziękuję za pomoc.
kaskaa1594
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2013, o 13:12

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: kaskaa1594 »

Cześć ja w sumie w ogóle nie sądziłam, że się dostae bo byłam na liscię rezerwowej i myślalam, ze mam małe szanse a tu prosze taka niespodzianka Wydaje mi się, że na Gronostajową ale to i tak chyba dopiero we wrześniu, czy się mylę?
Zaraz
Posty: 12
Rejestracja: 3 lip 2013, o 19:43

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: Zaraz »

Zaświadczenia trzeba dostarczyć do Dziekanatu - czyli na Gronostajową, tam gdzie składało się papiery. Bodaj do 6 września.
ptSkold
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2013, o 15:05

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: ptSkold »

Jakąś stronkę na fb robicie co by się poznać troche?
kaskaa1594
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2013, o 13:12

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: kaskaa1594 »

Nom, faktycznie do 6 września, bo sprawdziłam na stronie w sierpniu można osobiście dostarczyć na Gronostajową albo wyslać poleconym z potwierdzeniem odbioru

ptSkold- dobry pomysl wiem, że okazją na pozanie się jest campus we wrześniu, jednak mnie niestety trochę cena odstrasza
ptSkold
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2013, o 15:05

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: ptSkold »

no ja nie sadze że dużo osób pojawi się na tym kampusie. Mnie na pewno nie będzie niestety.
ptSkold
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2013, o 15:05

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: ptSkold »

To ktoś sie podejmuje założenia takiej grupy bo ja nie ukrywam nie bardzo sie nadaje P
moooniq
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2013, o 11:20

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: moooniq »

Dziękuję za informację no przydałaby się taka grupa, żeby się bliżej poznać
Anngah
Posty: 103
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:58

Re: Biotechnologia UJ 2013/14

Post autor: Anngah »

Hej, tak się zastanawiałam, gdzie moge wcisnąć swoją wypowiedz. Chodzi mi o przeniesienie się z biologii na biotechnologię na UJ, a wkońcu to temat o biotechnologii na UJ. Może ktoś mógłby mi pomóc, tzn. powiedzieć, jak to na prawdę jest? Bo z tego, co czytałam istnieje możliwość przenosin, ale trzeba mieć wysoką średnią i to po pierwszym roku należy zgłaszać.
Może ktoś zna jakąś osobę, która tego dokonała? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości