AR Lublin - Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: baartku »

ind pisze:reniatq, dzwoniłam do dziekanatu i powiedzieli, że semestr to koszt 4500 zł. Na stacjonarne przenoszą po trzecim roku. Kasę należy wpłacić przed rozpoczęciem roku akademickiego (będzie to podane, jak dokonasz wpisu na studia). A o system ratalny się nie pytałam.
A kiedy dzwonilas? Bo ja jak dzwonilem max 2 tygodnie temu to mi powiedziano, ze od tego roku przenosza po 4 roku a nie tak jak ddo tej pory po 3

ind
Posty: 67
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:14

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: ind »

baartku, a w poniedziałek rozmawiałam (22.07) i tak mi powiedziano. Dziwne, czyżby sami nie wiedzieli co się dzieje na uczelni?
reniatq
Posty: 7
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 19:37

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: reniatq »

Takze dzwonilam jakies 2tyg temu i Pani z Dziekanatu powiedziala ze po 8 semestrach mozliwosc przeniesienia a nie po 6
Chyba serio sami nie wiedza co i jak
Awatar użytkownika
CoffeeDrinker
Posty: 46
Rejestracja: 4 gru 2012, o 17:29

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: CoffeeDrinker »

Odkryłam już to dawno jak dzwoniłam po drugim odczycie i Pani upierała się, że nie możliwe, że będą kolejne odczyty, bo nieee :- ))
sally24
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:47

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: sally24 »

Mi również pani z dziekanatu powiedziała,że nic się nie zmieniło,nadal 6 semestrów płatne.Przecież nie mogą tego zmienić z dnia na dzień.Tutaj jest regulamin studiów(paragraf 12 o opłatach)
zobacz-ten-plik.pdf
(1.11 MiB) Pobrany 26 razy
A tutaj zmiany wprowadzone do niego obowiązujące w 2013r.
zobacz-ten-plik-drugi.pdf
(285.76 KiB) Pobrany 20 razy
Nie jest tutaj nic napisane o zmianie w opłatach.
sally24
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:47

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: sally24 »

Dziś znów dzwoniłam,bo nie mogło mi to dać spokoju,pani powiedziała mi,że nadal płaci się 3 lata,nic się nie zmienia.Powiedziałam,że ktoś uzyskał informacje,że 4,a ona na to,że pracownik musiał się pomylić
ind
Posty: 67
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:14

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: ind »

Może chcą wprowadzić taki system, ale nas to jeszcze nie dotyczy. Dlatego się tak mylą i różne wiadomości nam przekazują }
Btw. przechodziłam sobie wczoraj obok nowego budynku weterynarii, który mają oddać w przyszłym roku - wygląda na prawdę imponująco i obiecująco
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: baartku »

Sally24 - mozesz napisac na jaki numer dzwonilas? nie ukrywam, ze bardzo by mnie ucieszyl fakt, ze przenosza po 3 roku. Pozyjemy, zobaczymy
Ind - wlasnie czytalem gdzies, ze buduja nowe miejsca i nie ukrywam, ze jest to jeden z powodow dla ktorego bym chcial studiowac w Lbl

sally24
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:47

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: sally24 »

Do komisji rekrutacyjnej 814456627
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: baartku »

Wyslalem dzis oficjalne pismo do dziekanatu z prosba o udzielenie info na ten temat. Jak dostane odpowiedz to Was poinformuje. Jak bedzie na papierze to zawsze inaczej niz telefonicznie

sally24
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:47

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: sally24 »

A ty Bartek na jaki nr dzwoniłeś?
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: baartku »

814456885

baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: baartku »

Sally 24 - dzwonilem dzis na ten numer co Ty i tam rzeczywiscie mi powiedziano, ze nic sie nie zmienia. Ale dzwonilem tez do dziekanatu i tam sie dowiedzialem ze juz rocznik ktory zaczal w zeszlym roku bedzie mogl sie przenosic dopiero po 4 roku. Komunikacja miedzy ludzmi tam jest naprawde nie bardzo. Juz sam niie wiem w co mam wierzyc

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości