Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
m8921
Posty: 14
Rejestracja: 5 lip 2013, o 17:32

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: m8921 »

Hej, jak myślicie, czy w 1 rok da radę opanować całe 3 lata matmy rozszerzonej? Bo w szkole realizuje podstawę, a chciałabym zdawać rozszerzenie, kto wie- może do czegoś się przyda. Czy ktoś zamierza to samo ? Pozdrawiam
Majestic
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2013, o 22:28

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Majestic »

jesli masz wolny rok (jak ja) to oczywiście że się da. tego materiału nie ma tak dużo (tak samo chemia i biologia). zamierzam to samo =)
Awatar użytkownika
m8921
Posty: 14
Rejestracja: 5 lip 2013, o 17:32

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: m8921 »

No właśnie nie mam, przede mną maturalna klasa. Ale nawet moja nauczycielka mówiła, że warto podejść, bo nawet z niewielką wiedzą da się coś wykombinować.
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: MrsCytoplazma »

Jasne, że się da, jeśli dobrze ogarniałaś podstawę to po przyłożeniu się i solidnej pracy spokojnie wyciągniesz rozszerzenie
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Anezka »

Jak najbardziej Znajoma, tegoroczna maturzystka pisała bio, chem i matmę na rozszerzeniu (na profilu miała podstawę) i bardzo ładnie jej poszło - 80%. Ja w tym roku studiując zamierzam realizować chemię R od podstaw
Awatar użytkownika
m8921
Posty: 14
Rejestracja: 5 lip 2013, o 17:32

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: m8921 »

O, no to postaram się niedługo zabrać za tą matmę. Na razie cisnę chemię, której strasznie się boję Możecie polecić jakiś dobry zbiór z chemii rozsz. z pełnym kluczem odpowiedzi?
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: annusza »

m8921 pisze:Hej, jak myślicie, czy w 1 rok da radę opanować całe 3 lata matmy rozszerzonej? Bo w szkole realizuje podstawę, a chciałabym zdawać rozszerzenie, kto wie- może do czegoś się przyda. Czy ktoś zamierza to samo ? Pozdrawiam
Ja zdaję matmę R, w szkole mam podstawę .
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: skface »

skouo pisze:Jak mi nie wyjdzielttfutfu to idę na 1 semestr chemii bo podobno pierwsze pół roku to powtórka chemii z liceum.
Możesz się zdziwić. Byłem teraz na chemii i nic nie było z powtórki z liceum. A nawet jeśli to studia polegają na tym, że na ćwiczeniach/wykładach przerobią z tobą minimum, a resztę masz sobie sam dorobić w domu. Studia to średni pomysł na zapchanie czasu jeżeli chcesz poprawić maturę.
Awatar użytkownika
_latte_
Posty: 23
Rejestracja: 14 lip 2013, o 14:10

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: _latte_ »

Raźniej mi się robi, jak czytam, że nie tylko ja zostaję w domu

Poza tym, szkoda mi zajmować komuś miejsce na studiach, które miałabym po roku rzucić.
taktotak
Posty: 118
Rejestracja: 23 maja 2012, o 16:54

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: taktotak »

Zostaję razem z Wami.
Awatar użytkownika
Bellis perennis
Posty: 111
Rejestracja: 27 lip 2013, o 20:19

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Bellis perennis »

Hej wszystkim ja też zamierzam się uczyć maty rozszerzonej i boję się trochę że nie zdążę:(
Awatar użytkownika
Tescka
Posty: 356
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 11:50

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Tescka »

Bellis perennis, Etam, dopiero wakacje. Czemu miałanbyś nie zdążyć. Po prostu sobie nie olewaj i będzie dobrze.

Oh, jak wy macie fajnie, że możecie sobie zostać rok w domu. Ja albo się dostaje, albo ide na inne studia i poprawiam maturę, a potem jeszcze płacę za punkty. Innego wyboru nie mam T.T
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: zoo_ »

można niegrzecznie zapytać dlaczego? : p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości