badania lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

badania lekarskie

Post autor: asia_asia »

czeeeść Wam.
pytania dla tych, co robili w ostatnim czasie badania w Wielkopolskim Centrum Medycyny Pracy ul. Poznańska 55
jak długo to trwa?
na jakie badania wysyłają? i jak to wygląda?
czy trzeba się zarejestrować z dużym wyprzedzeniem?
czy wypiszą mi 2 zaświadczenia jak przyjde z dwoma skierowaniami na wizytę? (awaryjna analityka i stoma)
innymi słowy - czy zdąże wszystko ogarnąć jednego dnia?
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: badania lekarskie

Post autor: Ósemka8 »

Ja mam inne pytanie. Mszę dziś iść do lekarza med pracy, ale niestety w Krakowie i tu moje pytanie zwłaszcza do osób które już składały dokumenty do Poznania. Jak ma dokładnie wyglądać to zaświadczenie żeby mi je przyjęli?
kasia_kriss94
Posty: 14
Rejestracja: 9 lip 2013, o 22:00

Re: badania lekarskie

Post autor: kasia_kriss94 »

Ósemka8, lekarz wypisze ci własne zaświadczenie. W Poznaniu nie ma podanego wzoru zaświadczenia(tak jak np. w Bydgoszczy)
annar
Posty: 91
Rejestracja: 25 mar 2013, o 11:40

Re: badania lekarskie

Post autor: annar »

Na orzeczeniu lekarskim musi znaleźć się Twoje imię i nazwisko, numer pesel, data urodzenia, adres zamieszkania, nazwa uczelni, wydział i kierunek.
Awatar użytkownika
mimbla00
Posty: 135
Rejestracja: 12 lut 2013, o 11:17

Re: badania lekarskie

Post autor: mimbla00 »

Hej.
A jeśli składałam już dokumenty do Zabrza i dałam im zaświadczenie lekarskie, a dostałam się do Poznania, to muszę od nowa badania lekarskie zrobić, żeby uzyskać zaświadczenie?
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: badania lekarskie

Post autor: Ósemka8 »

Na badaniu lekarskim do Poznania musi się znaleźć między innymi nazwa kierunku i uczelni, więc chyba będziesz musiała powtórzyć badania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości