ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wok »

zawsze wygodniej jest bliżej ale jesli ci się trafia fajna oferta w korzystnej cenie to warto rozważyć oczywiscie 25 minut nie ma tragedii ale jakies korki czy coś. łatwiej o wtopę. zawsze trzeba wyjść chwilę wcześniej na wszelki wypadek a jesli idziesz na piechotkę to nie no ale ja bym chyba zaryzykował
edyta_24
Posty: 41
Rejestracja: 1 paź 2010, o 11:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: edyta_24 »

hej, zwalniam miejsce w Katowicach pytanko do tych którzy już mają taką czynność za sobą czy można to zrobić poczta i czy jest szanasa że odeślą mi moje dokumenty?próbuje sie dodzwonić do katowic w tej sprawie ale bezskutecznie.
Pluszak
Posty: 18
Rejestracja: 13 wrz 2009, o 15:47

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pluszak »

Co do dzwonienia to jest to prawdą, bo do mnie 2 lata temu dzwonili, coprawda z Białegostoku, ale myślę, że to jest ogólna praktyka. Niestety zacząłem już studia w Kato xd
asklepios23
Posty: 126
Rejestracja: 14 sie 2012, o 11:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: asklepios23 »

pluszak, niestety czyli nie jestes zadowolony z uczelni?
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: joannaoka »

Pluszak, czyli to był już początek paz,rozumiem? Mówimy o stacjo?
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: joannaoka »

asklepios23 pisze:pluszak, niestety czyli nie jestes zadowolony z uczelni?
Właśnie, właśnie - Kato takie złe? gt
Tomson94
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2013, o 07:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Tomson94 »

miki3_12, Ja rozważam mieszkanie w bytomiu i dojezdzanie do zabrza, mam prawie 500 metrów do stacji autobusowej, a sam autobus ma w planie jechać 26 minut pod samą uczelnię, także nie powinno być problemu. Do mnie do liceum dziewczyny dojeżdżały jeszcze dłużej i jakoś dawały radę Jedyny problem to to, że gdyby się trafiła taka 3 godzinna przerwa między zajęciami to raczej trudno wracać do domu. Wtedy trzeba coś ze sobą na miejscu zrobić.

Jakby ktoś jednak wiedział gdzie dawał badanie lekarskie (Zab) to mógłby napisać, bo gdybym miał niepotrzebnie stać w kolejce do pokoju 411 to mi trochę szkoda czasu a jutro jadę.
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: terrible_justyna »

Tomson94, po co aż w bytomiu? zajęcia są w zabrzu, w bytomiu nie ma nic (chyba, że od 3 roku wzwyż?), obok uczelni są 2 duże osiedla.
Tomson94
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2013, o 07:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Tomson94 »

terrible_justyna, czemu? hmm bo to nasze mieszkanie a do miejsca zajęć w szpitalu mam minutę więc kiedyś to na dobre wyjdzie, jak sama mówisz od 3 roku zaczyna się prawie regularne gopowanie a odleglosc z centrum zabrza (gdzie wielu szuka pokojów dla siebie) jest niewiele mniejsza
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: terrible_justyna »

Tomson94, myślałam, że specjalnie będziesz wynajmował w bytomiu stąd moje zdziwienie.
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: ich_bin »

No to jutro jadę składać. A właściwie już dziś Ktoś jeszcze?
darioza82
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2013, o 15:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: darioza82 »

Ja też, ja też! Niby jadę jutro złożyć, ale wyjeżdżam praktycznie już dzisiaj:D
lily_of_the_valley
Posty: 28
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:01

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lily_of_the_valley »

A wiecie może z jakim numerem (chodzi mi o numer po pierwszej liście) dostała się ostatnia osoba w zeszłym roku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości