lekarz medycyny pracy

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Kas_ia »

Byłam wczoraj na Bierutowskiej, wprawdzie trochę się nastałam ale przynajmniej za darmo)
Awatar użytkownika
fainche
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2013, o 18:54

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: fainche »

Odświeżam wątek, bo mam ten sam problem.
Mam azs i alergię ale bardzo słabe/brak objawów. W domu mam dwa koty, 3 lata temu odczulałam się na pyłki (z pozytywnym efektem). Znalazłam alergologa, który zechciał mi pomóc.
Miałam 82% z biologii i 90% z chemii, myślę więc, że na weterynarię we Wrocławiu się dostanę. Czy ktoś może mi polecić jakiegoś lekarza medycyny pracy u którego nie miałabym problemów ze zdobyciem orzeczenia lekarskiego?
Awatar użytkownika
fainche
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2013, o 18:54

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: fainche »

Lekarza we Wrocławiu.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Korczaszko »

We Wrocławiu wciąż króluje Talizman ostatnio książeczkę sanepidowska podbiła w parę minut za 30 zł
Angie89
Posty: 10
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:03

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Angie89 »

Cz ktoś ze starszych studentów pamięta do kiedy dostarcza się zaświadczenie lekarskie do dziekanatu?
krystek1616
Posty: 80
Rejestracja: 13 cze 2012, o 00:05

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: krystek1616 »

Angie89 pisze:Cz ktoś ze starszych studentów pamięta do kiedy dostarcza się zaświadczenie lekarskie do dziekanatu?
Przed rozpoczęciem roku.

Angie89
Posty: 10
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:03

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Angie89 »

krystek1616 pisze:
Angie89 pisze:Cz ktoś ze starszych studentów pamięta do kiedy dostarcza się zaświadczenie lekarskie do dziekanatu?
Przed rozpoczęciem roku.

Dzięki!
Angie89
Posty: 10
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:03

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Angie89 »

Dla wszystkich, których też zainteresował temat, dzwoniłam do dziekanatu z zapytaniem czy mogę im wysłać zaświadczenie i otrzymałam informację, że do 15 września należy je dostarczyć pocztą lub osobiście.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości