Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: Luminesence »

frmcja pisze:wok ile masz pkt jeśli można wiedzieć? bo ja też czekam na Lublina,ale nie wiem czy się doczekam
Trzymam za Was kciuki:)
pulinka
Posty: 54
Rejestracja: 11 lip 2013, o 11:04

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: pulinka »

wok pisze:
pulinka pisze:wok, dostaniesz się już w czwartek?
ojjj chyba niee mam nadzieję być pierwszy na rezerwie w czwartek haha to juz bd pewnosć przynajmniej nawet jeżeli nie bd rekrutacji w sierpniu, bo podobno ma sie kończyć no ale zobaczymy. jutro będe tam dzwonic bo musze sie coś dowiedzieć to się zapytam. a moze ktoś z was ile czasu jest na dowiezienie oryginału jeśli złoży się odpis i coś tam podpisze ?
A można składać odpis? Bo jak się dostałam na stome do Białego to dzwoniłam i się pytałam czy mogę odpis najpierw a później oryginał i mi powiedzieli, ze coś takiego nie wchodzi w grę ale może to zależy od uczelni
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: wok »

frmcja pisze:wok ile masz pkt jeśli można wiedzieć? bo ja też czekam na Lublina,ale nie wiem czy się doczekam
169 (77)
pulinka pisze:
wok pisze:
pulinka pisze:wok, dostaniesz się już w czwartek?
ojjj chyba niee mam nadzieję być pierwszy na rezerwie w czwartek haha to juz bd pewnosć przynajmniej nawet jeżeli nie bd rekrutacji w sierpniu, bo podobno ma sie kończyć no ale zobaczymy. jutro będe tam dzwonic bo musze sie coś dowiedzieć to się zapytam. a moze ktoś z was ile czasu jest na dowiezienie oryginału jeśli złoży się odpis i coś tam podpisze ?
A można składać odpis? Bo jak się dostałam na stome do Białego to dzwoniłam i się pytałam czy mogę odpis najpierw a później oryginał i mi powiedzieli, ze coś takiego nie wchodzi w grę ale może to zależy od uczelni
dzisiaj dzwoniłem i w sumie nie jest to mega praktykowane ale trzeba sobie przygotować jakieś pisemko i w sumie da radę, tylko jakos to uargumentować itd.

Pani baardzo baardzo miła powiedziała mi też, ze w tym momencie brakuje im ok 20 osób i w sumie nie wiadomo czy bd lista czy nie bo nie wiadomo ile osób jutro przyjdzie. Pani spytała się o mój wynik i powiedziała, ze będą jutro do mnie dzwonic na pewno. (tak na jakies 90% wyczuwam) i chyba chodzi o cos takiego żebym wyraził chęć podjecia studiów w przypadku zwolnienia miejsc chodzi chyba o te osoby tuz tuż spod listy. no dokładnie to sama nie wiedziała ale tak ją zrozumiałem. wiec ja się juz troche cieszę
faaarmaaacja
Posty: 24
Rejestracja: 4 sie 2011, o 18:33

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: faaarmaaacja »

czyli dzwoniłeś do dziekanatu i tak Ci powiedzieli hmm szczerze mówiąc zmartwiłeś mnie, bo sądząc po tym szanse na spadek do 168 topnieją z dnia na dzieńlt
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: wok »

frmcja pisze:czyli dzwoniłeś do dziekanatu i tak Ci powiedzieli hmm szczerze mówiąc zmartwiłeś mnie, bo sądząc po tym szanse na spadek do 168 topnieją z dnia na dzieńlt
myślę, ze we wrzęsniu poleci jeszcze ten punkt cały wiec wg mnie zatrzyma się na 168 z jakims warunkiem obawiam sie, ze nie niskim, ale musiałbym zobaczyc ile jest osób z takim wynikiem. a ty frmcja, ile z biol ?
faaarmaaacja
Posty: 24
Rejestracja: 4 sie 2011, o 18:33

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: faaarmaaacja »

ja mam 85% z bio. tak było pięknie, a tu masz nie będą robić list w sierpniu
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: wok »

frmcja pisze:ja mam 85% z bio. tak było pięknie, a tu masz nie będą robić list w sierpniu


no ale to dobrze moze. mozemy sie cieszyć wakacjami w sierpniu i móc gdzieś wyjechać hahah a:D a potem tyle ile miało spaść przez sierpień to i tak we wrześniu spadnie )
faaarmaaacja
Posty: 24
Rejestracja: 4 sie 2011, o 18:33

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: faaarmaaacja »

wie ktoś coś może o listach,które miały się dzisiaj ukazać w Lublinie?
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: wok »

już się ukazały przecież
faaarmaaacja
Posty: 24
Rejestracja: 4 sie 2011, o 18:33

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: faaarmaaacja »

no widzisz mi sie nie wyświetlają. Byłbyś tak miły i napisał jak jest ?
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: wok »

169 (87) sie zakwalifikowały
169 (82 bodajże) muszą podpisać deklarację i dostarczyć/wysłać mailem/faxem do jutra
reszta czeka

przyjęli 10 osób i ok 10 chyba jest tak warunkowo. informacja jakas ma byc 6 sierpnia
faaarmaaacja
Posty: 24
Rejestracja: 4 sie 2011, o 18:33

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: faaarmaaacja »

Dzwoniłam dziś do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w Lublinie i powiedzieli mi,że brakuje im jeszcze dwóch osób do kompletu. Jeszcze 6 coś się pojawi i później dopiero we wrześniu.
Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2013 ;)

Post autor: muoli »

Myślicie, że w Białym stoma spadnie do 162?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości