ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Aleksandra123
Posty: 29
Rejestracja: 29 cze 2013, o 11:01

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Aleksandra123 »

Kczerkawska94 pisze:ja jestem 132 teraz już 131 jak Luminesence, zabrała dokumenty i boję się że braknie bo dużo osób nie weźmie dokumentów a coraz bardziej mi zależy manzanilla002, a składałaś na Zabrze czy Katowice?
Ja tam nadal mam nadzieję i wierzę, że nam się uda Próg nie powinien wzrosnąć w przeciwieństwie do zeszłego roku Też się stresuję i mam chwile zwątpienia, ale myśląc logicznie to w zeszłym roku po ostatniej lipcowej liście próg był 168 (80), a teraz jest 167(82), więc czemu ostateczny próg miałby wzrosnąć ? Kczerkawska94, patrząc na to optymistycznie, powinno nam się udać
miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

Tomson94 pisze:miki3_12, Ja rozważam mieszkanie w bytomiu i dojezdzanie do zabrza, mam prawie 500 metrów do stacji autobusowej, a sam autobus ma w planie jechać 26 minut pod samą uczelnię, także nie powinno być problemu. Do mnie do liceum dziewczyny dojeżdżały jeszcze dłużej i jakoś dawały radę Jedyny problem to to, że gdyby się trafiła taka 3 godzinna przerwa między zajęciami to raczej trudno wracać do domu. Wtedy trzeba coś ze sobą na miejscu zrobić.

Jakby ktoś jednak wiedział gdzie dawał badanie lekarskie (Zab) to mógłby napisać, bo gdybym miał niepotrzebnie stać w kolejce do pokoju 411 to mi trochę szkoda czasu a jutro jadę.
tak, najgorsze by byly te przerwy 3h.
niby co chwile autobusy jezdza, ale na sama podroz w jedna i druga strone trzeba prawie 1h.
ogolnie mysle, ze nie byloby zle, tylko boje sie tego, ze zbyt czesto trzeba bedzie czekac w korkach i wtedy moglby sie pojawic spoznienia
miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

Luminesence, gratuluje Lublina
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Kczerkawska94 »

Aleksandra123, mam nadzieję , że się w październiku spotkamy : ) a składałaś na Zabrze czy Katowice?
manzanilla002
Posty: 23
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: manzanilla002 »

Kczerkawska94 pisze:ja jestem 132 teraz już 131 jak Luminesence, zabrała dokumenty i boję się że braknie bo dużo osób nie weźmie dokumentów a coraz bardziej mi zależy manzanilla002, a składałaś na Zabrze czy Katowice?

Ja wybrałam Katowice. Kiepska sprawa. Może macie jakieś info, ile osób w zeszłum roku zrezygnowało we wrześniu? Kczerkawska94- czy składałaś papiery jeszcze w inne miejsce?
Awatar użytkownika
Samael69
Posty: 45
Rejestracja: 29 cze 2013, o 22:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Samael69 »

Kczerkawska94 pisze:ja jestem 132 teraz już 131 jak Luminesence, zabrała dokumenty i boję się że braknie bo dużo osób nie weźmie dokumentów a coraz bardziej mi zależy manzanilla002, a składałaś na Zabrze czy Katowice?
Jesteś 130 bo ja też zabrałem dokumenty
Awatar użytkownika
purplelipstick
Posty: 29
Rejestracja: 4 lip 2013, o 12:09

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: purplelipstick »

Pomóżcie, proszę, dobra duszyczka pragnie zwolnić Wam miejsce w Kato.
Czy ktoś wie, czy w sierpniu nie ma problemu z odbiorem dokumentów? Ponoć komisja rekrutacyjna robi przerwę w ogłaszaniu nowych list. ale chyba powinna być możliwość samego wycofania dokumentów, prawda? Bo to by było bez sensu, dostać się na inną uczelnię, którą by się wolało, i nie mieć możliwości tam potwierdzić. /
Poza tym, jeśli można odebrać dokumenty - czy wiecie, w jakie dni tygodnia będzie to możliwe w sierpniu? Na drzwiach dziekanatu jest kartka, że jest nieczynny w piątki - ale podobno komisja niekoniecznie pracuje w tym samym czasie co dziekanat. Bardzo by mi zależało na piątku, bo prawdopodobnie dostanę się jutro na UMB - a jestem spod Białego, i mając tylko piątek i poniedziałek na złożenie tam dokumentów (przede wszystkim oryginału świadectwa), mogę nie zdążyć
edyta_24
Posty: 41
Rejestracja: 1 paź 2010, o 11:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: edyta_24 »

purplelipstick też chciałabym odebrać dokumenty w piątek ale również nie wiem czy będzie czynne za nic w świecie od wczoraj nie moge dodzwonić się do komiski rekrutacyjnej jak bedziesz miała jakieś info daj znac
Awatar użytkownika
purplelipstick
Posty: 29
Rejestracja: 4 lip 2013, o 12:09

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: purplelipstick »

edyta_24, ja tak samo! od wczoraj wydzwaniam, ale telefon kimosji milczy. A w dziekanacie - nie mają pojęcia /
Wysłałam jeszcze maila. Może coś to da. Jak się dowiem czegoś to napiszę, chyba że ktoś już wie, albo Ty, Edyta, się dowiesz
Pomóżcie!
Pluszak
Posty: 18
Rejestracja: 13 wrz 2009, o 15:47

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pluszak »

asklepios23,
Na dzień dzisiejszy jestem raczej zadowolony, ale wtedy to jednak wolałem Białystok, po tym co się nasłuchałem Na pierwszym roku koszmarem była łacina, której już nie ma d Na 2 roku jest na pewno dużo więcej do roboty. Kilka naprawde przykrych sytuacji i chamskich asystentów tu przeżyłem, ale koniec końców mogę polecić, bo jak się stara to w końcu się zaliczy, prędzej czy później. Często może być później, bo wczesne terminy z moich obserwacji są loterią w bardzo dużej części Ale teraz jest ta reforma i jakoś na pewno inaczej to wygląda, szczególnie pod względem ilości zajęć jakie bedziecie miec żeby to wszystko zmieścić.

joannaoka,

Tak, stacjonarne w Kato
Awatar użytkownika
purplelipstick
Posty: 29
Rejestracja: 4 lip 2013, o 12:09

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: purplelipstick »

Dobra. dodzwoniłam się w końcu. ŚUM wydaje papiery również w piątek i serdecznie zaprasza
Tak więc mam nadzieję, UMB już wkrótce i również ja zwolnię miejsce w Kato
edyta_24
Posty: 41
Rejestracja: 1 paź 2010, o 11:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: edyta_24 »

ja równiez się dodzwonilam w końcu i dowiedziałam się że w sierpniu też można dokumenty odebrać, również mogą je przeslać poczta tylko trzeba napisać pismo w tej sprawie, czy ktoś odbierał dokumenty pocztą nie było przy tym jakiś problemów
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Kczerkawska94 »

manzanilla002, tutaj i do Krakowa ale nie mam już szans : ) a na SUMie wybrałam Zabrze : ) powiedzcie mi jeszcze dobre duszyczki czy jeżeli jest prócz mnie 9 osób z identycznymi wynikami to jeżeli zwolni się miejsce i miałaby wskoczyć na nie jedna z osób z 166(73%) to reszta tez automatycznie zostanie przyjęta?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości