jak sie dostać?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
zuza

jak sie dostać?

Post autor: zuza »

mam zamiar zdawać w tym roku na medycyne, nie wiem czy mam jakiekolwiek szanse ze starą maturą, a nawet 2 lata po niej. jeŻeli jest na tym forum ktoś kto mógłby mi pomóc prosze o informacje. obecnie szukam dobrych materiałów z chemii
JaQb
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: jak sie dostać?

Post autor: JaQb »

posiadam testy z chemii z UJ-tu w Krakowie. kontakt e-mail [at].pl
bagatha

Re: jak sie dostać?

Post autor: bagatha »

Jasne, ze masz szanse ale napewno trzeba wlozyc w to sporo pracy ( pisze to z wlasnego doswiadczenia). Jesli w tej chwili nie studiujesz jakiegos przyrodniczego medycznego kierunku, to tymbardziej ciezko jest sie zabrac do nauki.
Ogolnie, to moim zdaniem, za powtarzanie materialu trzeba sie brac od pazdziernika, pozniejsza nauka traci sens, nie jestes w stanie powtorzyc i nauczyc sie tak wiele w tak krotkim czasie.
Tak czy siak nie wolno sie poddawac

Co do materialow to polecam testy Persony
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: jak sie dostać?

Post autor: Vinci »

a czy mozliwe jest ze poporstu zdam dobrze mature i sie dostane ?
bagatha

Re: jak sie dostać?

Post autor: bagatha »

Z nowa matura- jasne (jak zdasz bardzo dobrze)!
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: jak sie dostać?

Post autor: Vinci »

heh strasznie jetsescie pokrzywdzeni z ta stara maturą, nie dośc ze była ona 1000x trudniejsza to teraz jeszcze robią problemy z doatniem się dziwny jest ten kraj
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: jak sie dostać?

Post autor: ziomalka »

a bardzo dobrze to wg Ciebie Bagatha ile

[ Dodano: Pon Mar 13, 2006 13:19 ]
tak mniej więcej oczywiście
kieruje to pytanie bo ja w tym roku po raz drugi bede sie starała na medycyne , a marzy mi sie AM Wawa lub Wrocław. pozdrawiam
Seul
Posty: 84
Rejestracja: 21 mar 2006, o 17:05

Re: jak sie dostać?

Post autor: Seul »

patrząc na progi punktowe, to żeby spać spokojnie trzeba mieć po 80% z każdego przedmiotu.

marzenia.

tak a propos, to wczoraj się dorwałem do jakiejś matury z bioli - nowej (poz. rozszerz., of course) (ściągnąłem z matury.onet.pl) - miałem 70%. wiem, że to nie rewelacyjnie, ale ja się cieszę.
jestem w drugiej klasie i właściwie osatatnio złapałem jako-taką motywacje do nauki (jestem przed genetyką, ewolucjonizmem no i hormonami roślinnymi i tak dalej.)
muszę powiedzieć, że nowa matura nie jest trudna.
wbrew moim oczekiwaniom (obawom? ), można powiedzieć, że jest naprawde łatwa nijak się ma do wiedzy książkowej, tej co w nas wlewają. co sprytniejsza osoba napisze ją dobrze bez większych wiadomości.

jakieznośne książki proponujecie do botaniki? ja poprostu roślinek nie mogę, nie trawie ich (no może nie w sensie dosłownym.)
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: jak sie dostać?

Post autor: ziomalka »

kurcze, dla mnie 80 % to mission impossible . ale pomarzyć można było . z moimi wynikamoi ratuje mnie tylko cud , zeby się dostać tam gdzie planowałam
Seul
Posty: 84
Rejestracja: 21 mar 2006, o 17:05

Re: jak sie dostać?

Post autor: Seul »

ziomalka, trzymam kciuki za to że napiszesz dobrze!
w tym roku masz mature, prawda?
powodzenia!
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: jak sie dostać?

Post autor: ziomalka »

no coż, nie do końca, bo poprawiałam mature w styczniu ]
a to dlatego, ze wynik z maja nie wystarczył na Poznań, ale dostac sie własnie tam na AM to jest nie lada wyzwanie
crx
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2006, o 11:04

Re: jak sie dostać?

Post autor: crx »

W takim razie może napiszesz na ile pkt poprawiłaś mature w sesji zimowej? Dlaczego pytam? Czysta ciekawość a poza tym również wybieram się do Poznania w tym roku(poprawiłem chemie w styczniu.na maj zostawiłem maturke z bio).
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: jak sie dostać?

Post autor: ziomalka »

biologie na 76, a chemie na 85, fize pisałam w styczniu po raz pierwszy, a jej wynik niech pozostanie moja słodka tajemnicą
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości